Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

İstediği kadar güçlü olsun daha yeni çıkmıştı ortaya. Luffy mesela güçlendi diye değil suç işledikçe arttı hep ödülü. Sabo’nunki normaldir.

Uzun zamandır devrimci olan karakterler sabo’dan yüksek olmalı bence.
Sabo o kadar da yeni değil, uzun zamandır Devrimcilerin içinde zaten. DH de Dragon da boşuna 2. adam olarak lanse etmez, Ace'ten çok farklı durumu.

Sabo o kadar da yeni değil, uzun zamandır Devrimcilerin içinde zaten. DH de Dragon da boşuna 2. adam olarak lanse etmez, Ace'ten çok farklı durumu.
Uzun zamandır onlarda olduğu doğru da ne zamandır aktif olarak görevlere gidiyor ki?

Genel olarak ödüllerinin düşük olmasının sebebi de o olabilir. Direk sağa sola dalıyor gibi görünmüyorlar. Dressrosa’da bile gizli görevdeyken luffy için bozmuştu onu. Diğerleri de milleti gaza getiriyorlar insanlar kendi kendilerini kurtarıyor gördüğümüz kadarıyla.

Biz hükümete savaş açmış askerler bekledik. Bunlar propagandacı çıktı.

Ödüller keyfimi yerine getirdi. Marco'nun ödülü 1-1.49 arası normal aslında. King'in ödülü Kaido'nuın pozisyonu+ Irk faktörü ile belki Luffy'yi geçebilir. En yüksel ödüllü sağ kol da Beckman çıkar ama o da maksimum 1.5-1.7 arası çıkar ama onu da biraz zor görüyorum şahsen. Shanks'in adamları birbirine yakın ödüllü muhabbeti geçti. Beckamn'in 1.7 olduğu yerde ikinci ve üçüncü adamların 1.2 lerde olması beklenemez. O yüzden Beckman'in ödülü de çok yüksek çıkmayacaktır diğer elemanlarla dengeli olması açısından.
Ben Shanks'ın üçlüsünü 2 Milyar altı beklemiyorum ama ödüllerin bu kadar kısık tutulması Wano sonrası Hasır Şapkaların alacağı ödülleri aşağı çekmemize sebep olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık