Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Açıkcası Roger'ın bile tam olarak Kaido'yu kayıpsız yenebileceği belli değilken Ryuma'nın kestiği Ejder konumuna Kaido'yu nasıl çekiyorsun anlamış değilim.
O konuma çekmedim onlar öyle algılıyor.Zor olur ama kesebilir.Luffy ve müttefikler kaidoyu yenecekken ryuuma niye hasar veremesin.Kaido ölmez orası ayrı.Ama daha önce de yaralanmış.En güçlü savaşçı ruhu bence şeytanı alt edebilir.Seri zaten bu muhabbetler üzerine dönüyor.

O konuma çekmedim onlar öyle algılıyor.Zor olur ama kesebilir.Luffy ve müttefikler kaidoyu yenecekken ryuuma niye hasar veremesin.Kaido ölmez orası ayrı.Ama daha önce de yaralanmış.En güçlü savaşçı ruhu bence şeytanı alt edebilir.Seri zaten bu muhabbetler üzerine dönüyor.
İyi de sen öyle bir dedin ki Ejder gibi tek yiyecek gibi algılandı. Zaten kesilmez demek ayrı bir olay. Ama siz kesilince de direk kafasını alacak diye mi bakıyorsunuz anlamadım? Bence de Kaido kesilebilir. Ama Ryuuma'nın kesişinin etkisini öyle bir söylüyorsunuz ki sanki kesilince anında işi bitecek gibi.

Sen niye hep sabit fikirlisin ? Korsanfanda yer aldığın her konuda sabit bir fikrin var ve değişmiyor bu.

Mobilden çok uzatamıyorum ejder kesen canavar da keser demeye getirdim.Kaidonun ölümsüzlük mevzusu bence hasar verilememesiyle alakalı.Bunu da herkes yapamıyordur zoro gibi nefesini duymak ve çok çok güçlü olmak gerekiyor olabilir.

İyi de sen öyle bir dedin ki Ejder gibi tek yiyecek gibi algılandı. Zaten kesilmez demek ayrı bir olay. Ama siz kesilince de direk kafasını alacak diye mi bakıyorsunuz anlamadım? Bence de Kaido kesilebilir. Ama Ryuuma'nın kesişinin etkisini öyle bir söylüyorsunuz ki sanki kesilince anında işi bitecek gibi.
Ryuuma hepsini alır. Sırayla gelmeleri şartıyla alayını gömer.

Roger Beyazsakaldan guclu idi.Beyazsakal be kadar Kk ligi onemsemese de bir ustunluk mucadelesine girmis.
Roger Garp olayi ise daha bir muamma.ikisi arasindayim su an ama Roger daha bir agir basiyor.Hem de agir piskopat.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık