Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Lakaba göre değil halk verdiği için biçtim.Halk yonko diyor dediği isimler ortada.Halk kral demiş adamın gücü ve yaptıkları ortada.Halk bu şekilde görüyorsa demekki var birşeyler.Her adamı bu şekilde yüceltmiyor sonuçta.
Beni mi trollüyon sen ya :D Op serisinin halkından bahsediyoruz.Ussop'un heykelini diken vatandaşlardan bahsediyoruz.

Tek kral değil arkadaşım. Rayleigh'in de lakabı kral. Doffy de Korsan Kral mesela.
The King değil mi? Niye beni başka yerlerden vuruyorsunuz.:(( Onun hedefleri o kadar basit değil 33 sayfa analizini tekrar okumanı öneririm. )
Kara kol, kara kral falan hikaye. Sen Mihawk gibi bir adama tek atabilen birini gördün mü? Gerçek ejder ile çakması arasında fark vardır diye düşünüyorum, belki ileride ejder görme şansımız olur. Dünyayı gezeceksin kılıcına dokunana meydan okuyacaksın ve kimseye yenilmeyeceksin var mı başka örneği? Kaç yıl önce yaşadığı da belli değil, ama adı unutulmamış. Denizciler veya korsan falan bir sürü efsane çıkar ve unutulur, çok da şey yapmamak lazım.

Beni mi trollüyon sen ya :D Op serisinin halkından bahsediyoruz.Ussop'un heykelini diken vatandaşlardan bahsediyoruz.
Arada Usopp ve Buggy gibi istisnalar çıkabiliyor. :D O mangakanın trollemesi ve komedi unsuru.Fakat bu yonko kadar yüceltilen karakterler için geçerli değil.Şu söylediğini yonkolar için söyleyebilir misin ? Halk boşa mı şişirdi sence yani bunları ?

The King değil mi? Niye beni başka yerlerden vuruyorsunuz.:(( Onun hedefleri o kadar basit değil 33 sayfa analizini tekrar okumanı öneririm. )
Kara kol, kara kral falan hikaye. Sen Mihawk gibi bir adama tek atabilen birini gördün mü? Gerçek ejder ile çakması arasında fark vardır diye düşünüyorum, belki ileride ejder görme şansımız olur. Dünyayı gezeceksin kılıcına dokunana meydan okuyacaksın ve kimseye yenilmeyeceksin var mı başka örneği? Kaç yıl önce yaşadığı da belli değil, ama adı unutulmamış. Denizciler veya korsan falan bir sürü efsane çıkar ve unutulur, çık da şey yapmamak lazım.
Hayır yani adam hem korsan hem de kral. Korsan kral işte daha ne istiyon. :s

Yahu millete dalavereyle kendini kılıç ustası diye tanıtmış dandik adama da Mihawk gibi diyorsunuz ya, işte ben bu yüzden tartışmıyorum sizinle. :(

İchiryu

Roger in pek bir şeyini görmedik, en güçlü mü bilemeyiz. Oysa Ryuuma öyle mi? Koskoca uçan kertenkeleyi kesiyo. Oyum Ryuumaya...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık