Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evreninde Kim/Kimler Ölür?

One piece evreninde öleceğini düşündüğünüz kişi ya da kişiler kimdir?

• Kaido

Kullanılan: 18 48.6%
  • Shanks

Kullanılan: 21 56.8%
  • Usopp

Kullanılan: 4 10.8%
  • Teach

Kullanılan: 12 32.4%
  • Dragon

Kullanılan: 6 16.2%
  • Big Mom

Kullanılan: 5 13.5%
  • Zoro

Kullanılan: 6 16.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 8 21.6%
  • Luffy (seri sonu)

Kullanılan: 11 29.7%
  • Hiçbiri (Oda yine yapar yapacağını kimseleri öldürmez )

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    37
Shiryu Kata'yı 1v1 de alamaz :D Olurda 1v1 olursa Zoro'nun kendine başka bir seri sonu rakibi bulması gerekir :D
Serinin gidişatı, hikayesi ve kaderi bu:

Teach sağ kolu > Big Mom sağ kolu :bilmem:
Olabilir olmayadabilir.2yıl önceki Magellan'dan zayıf olan adam bir meyve yedi diye Kata'dan güçlü olamaz bana göre.Ki kendisine en ters gelen adam bile olabilir Kata.
Kata'nın gözlem tipi hissetmeye yönelik değil geleceği görmeye yönelik. Ayrıca Shiryu iki yıl önce Magellan'dan güçsüz değildi. Olay sadece meyve de değil. Shiryu serinin ana boss'unun tayfasında. Bu adam her şeyde tavan limitlere ulaşacak bir gelişim sağlayacaktır. Şu an Zoro'ya yapılan hype bakılırsa bu arc alacağı rakip King'den aşağı değil. Bu manada Zoro'nun sonraki rakibi Shiryu olsa bile Shiryu'nun Kata'dan güçlü olduğu tescilli, tasdikli bir şey olur otomatikman ;)

Serinin gidişatı, hikayesi ve kaderi bu:

Kata'nın gözlem tipi hissetmeye yönelik değil geleceği görmeye yönelik. Ayrıca Shiryu iki yıl önce Magellan'dan güçsüz değildi. Olay sadece meyve de değil. Shiryu serinin ana boss'unun tayfasında. Bu adam her şeyde tavan limitlere ulaşacak bir gelişim sağlayacaktır. Şu an Zoro'ya yapılan hype bakılırsa bu arc alacağı rakip King'den aşağı değil. Bu manada Zoro'nun sonraki rakibi Shiryu olsa bile Shiryu'nun Kata'dan güçlü olduğu tescilli, tasdikli bir şey olur otomatikman ;)
Saldırıların aurasının olduğunu Rayleigh söylüyor,görünmez bir adama karşı seride gördüğümüz en iyi gözlem haki kullanıcısı da çaresiz kalacaksa sağ kolları,amiralleri çatur çutur kessin o zaman Shiryu.Bu kadar basit değil bu bence.Shiryu ile Sanji de kapışabilir bu arada bana göre :D Zoro vs Aokiji olur diye düşünüyorum.

Saldırıların aurasının olduğunu Rayleigh söylüyor,görünmez bir adama karşı seride gördüğümüz en iyi gözlem haki kullanıcısı da çaresiz kalacaksa sağ kolları,amiralleri çatur çutur kessin o zaman Shiryu.Bu kadar basit değil bu bence.Shiryu ile Sanji de kapışabilir bu arada bana göre :D Zoro vs Aokiji olur diye düşünüyorum.
Saldırıların aurası var, doğru. Ama görmediğin bir adamın görmediğin bir yerden gelen saldırısıyla gördüğün adamın gelen saldırısının aurasını hissetmek farklı bir şey. Ayrıca yine unutuyorsun; Kata gözlem hakinin geleceği görme kısmında profesyonel. Geleceği görmede süper diye diğer gözlem haki türlerinde yani alt dallarında da süper diye bir şey yok. Usopp da Luffy'nin sahip olmadığı bir gözlem haki türüne sahip ona bakarsan. Aisa da Luffy'nin sahip olmadığı bir gözlem haki türüne sahip.

Shiryu Zoro'nun. Kılıca kılıç. Sanji rol çalamaz bu konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık