Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evreninde Kim/Kimler Ölür?

One piece evreninde öleceğini düşündüğünüz kişi ya da kişiler kimdir?

• Kaido

Kullanılan: 18 48.6%
  • Shanks

Kullanılan: 21 56.8%
  • Usopp

Kullanılan: 4 10.8%
  • Teach

Kullanılan: 12 32.4%
  • Dragon

Kullanılan: 6 16.2%
  • Big Mom

Kullanılan: 5 13.5%
  • Zoro

Kullanılan: 6 16.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 8 21.6%
  • Luffy (seri sonu)

Kullanılan: 11 29.7%
  • Hiçbiri (Oda yine yapar yapacağını kimseleri öldürmez )

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    37
Hepinizin bildiği gibi Oda pek öldürme taraftarı değil. Ama one piece in de sonuna yaklaştık. Bundan dolayı bazı kişilerinin öleceği düşünülüyor. Sizce bu kişi ya da kişiler kim olabilir?

1)Kaido

Wano'nun altını üstüne getirmiş, Momo'nun anne ve babasını öldürmüş biri olarak Momo'nun intikamı ile birlikte Law'ın da onu öldürene kadar uğraşacağız dediği dünyanın en güçlü yaratığı mı?

2)Shanks
Luffy,e hasır şapkayı verip daha sonra Luffy'nin şapkayı kendisine getirmesini isteyen, bildiğimiz yüzündeki yarasını Karasakal'dan alan Shanks mı?

3)Usopp

Tayfanın en zayıfı olup kafasına düşen bi parça taşla kendinden geçme potansiyeli olan Oda'nın deyimiyle (ki bn buna katılmıyorum) tayfanın en sevilen üyesi öldüğünde tayfanın çıldıracağı Usopp mu?

4)Teach

Belki de en sevilmeyen OP karakteri olan Karasakal mı?

5)Dragon

Luffy'nin bile 17 yaşında babası olduğunu öğrendiği, 2 numarası Sabo olan devrimcilerin lideri mi?

6)Big Mom

Daha bugün Kaido ile ittifak kurduğu Spoilerı aldığımız Big Mom mu?

7)Zoro şu bölümde ölecek diyip hevesi kaçanları unuttuk sanmayın. Üstünde başında ölümle alakalı şeyler yazan Zoro mu?

8)Mihawk

Yoksa Zoro'nun üstündeki yazıların onunla değil de Mihawk ile alakalı olduğunu ve shisibukailik kalktıktan sonra kafası ilk gidecek kişi olduğunu düşündüğünüz Mihawk mı?

9)Seri sonu herşeyi elde eden Luffy herşeyiyle benzediği Korsanlar Kralı gibi öleceğini mi düşünüyorsunuz?

Not:İstediğiniz kadar seçenek seçebilirsiniz.

Kaido ölmeyecek ama yenilecek bence. Usopp hep denizlerin korkusuz savaşçısı olmayı istiyor. Bence Elbaph'ta kendini feda edecek. Luffy'nin her Gear 2 bastığında ömrü azalıyor zaten. Birde üstüne Ivankov MF'de ömrünü yarılayacak bişey yapmıştı. Luffy'de KK olup ölür bence.

Kaido shanks teach BM. Yani bütün yonkoular ölür. Tayfadan kimse ölmez. Birde zoro mihawk'ı keser. Ya da Shillew mşhawkı keser no1 olur zoro onu öldürür.

Bence shanks ya Teach yüzünden ya da hastalıktan gider. BM hakkında fikrim yok ama şimdilik en düşürülmesi muhtemel olan yonkou bence. Bir ittifak ile alınabilir. Kaido ya bu arc ya da elbafta yenilir zaten olayı o ölümsüz adam ölecek bu arc.
Ölecekse Luffy yapmayacak bu işi. O öldüren kişi Kaido'yu indirdi denilir biraz garip geldi bana. Oda böyle birşey yapmaz gibi geliyor bana...

Ölecekse Luffy yapmayacak bu işi. O öldüren kişi Kaido'yu indirdi denilir biraz garip geldi bana. Oda böyle birşey yapmaz gibi geliyor bana...
1v1 olması için enelinki gibi birşey yapması lazım. Yani ya tam antisi olacak ya da bir taktikle dokunmadan tek vuruşla bitirecek yoksa bence de imkansiz luffynin 1v1 de en güçlü yonkoulardan birini alması. Ama arc sonu yonkou level olacaktır ona eminim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık