Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece - Anime Manga Caps Paylaşım Konusu

Şunların çocuğu da çıksın artık ortaya.
Şu mesajdan sonra aklıma gelmişti böyle bir şey yapmak. Hemen sonra başlamadım yapmaya, tam da hatırlamıyorum ama sanırım bir hafta sonra başlamıştım. Bitireli de bir hafta falan oldu ama üşendim atmaya. Şimdiye kadar en çok uğraştığım caps açıkçası. xD Gitmeden atayım bari, umarım beğenirsiniz.
24 yıl önce Roger ile Garp (Orijinal):

2 yıl önce Ace ile Garp:

20 yıl sonra Ace ve Yamato'nun oğlu (isim uyduramadım xd) ile Garp:

NOT:
Pek çizim yapamadığımdan Ace'in oğlu için yeni bir karakter tasarlayamadım. Bu yüzden sadece Ace'in saç rengini vs. değiştirdim. xD

Şu mesajdan sonra aklıma gelmişti böyle bir şey yapmak. Hemen sonra başlamadım yapmaya, tam da hatırlamıyorum ama sanırım bir hafta sonra başlamıştım. Bitireli de bir hafta falan oldu ama üşendim atmaya. Şimdiye kadar en çok uğraştığım caps açıkçası. xD Gitmeden atayım bari, umarım beğenirsiniz.

2 yıl önce Ace ile Garp:

NOT:
Pek çizim yapamadığımdan Ace'in oğlu için yeni bir karakter tasarlayamadım. Bu yüzden sadece Ace'in saç rengini vs. değiştirdim. xD
Ben beğendim iyi olmuş özellikle zaten bakmıyorsun kısmı. :alkis: @RedTeroR xD

2 yıl önce Ace ile Garp:

NOT:

Harika olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık