Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 141 68.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 66 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
gom gom pistol diyene kadar mehh diyordum. Orası olmamış ya. Bayağı absürt görünüyor bence. Beklediğim gibi olmuş diyebilirim. Böyle olacağını biliyordum.

kötü olacağına dair beklentim olsa da istemsizce heyecanla bekledim. teaser'ı beklentimin üstündeydi ama yine de her açıdan içim burkuldu. müzikler, karakterler vs. hiçbir şekilde animedeki gibi olamayacağını bilsem de, beklentim yerlerde de olsa istemsizce üzülüyorum. yine de elbette seyredeceğim. umarım müzikler vs güzel olur. herkes söylemiş tabii de, animeyi seslendiren ekip, dublaj yaparsa güzelleşeceğini düşünüyorum.
Sanji'nin, denize düşen Luffy için harekete geçtiği sahne beni epeyi yükseltti açıkçası.

Ilk sezon her türlü izlenir op kitlesi hafife alınacak gibi değil.
Netflix izlenmeye bakar 2 sezon onayı da gelir

Dümdüz oynamış işte, hiç karakteri yansıtma çabası yok. Avatar için seçtikleri çocuk olmuş misal, Aang'e benziyor. Luffy olmamış.:)
Eleman çok kötü oyuncu öyle böyle değil.Fragmandan aldığım izlenime göre Luffy ile alakası yok canlandırdığı karakterin.Eleman Luffy'e göre de uzun ve ergen daha da uzar bu.İlerleyen sezonlarda Zoro ve Sanji Luffy'nin omzuna gelebilir.Bir de Luffy lastik esnek falan ama meyveden bağımsız olarak da kıvrak hareketli bir tip.İnaki tam anlamıyla kazma.Şu bazı insanlar olur sportif faaliyetlere yakışmazlar koşması zıplaması fauldür ve hayatı boyunca hiç bir sportif faaliyette bulunmamıştır bu adam tam öyle.Nasıl oturtacakları bunu merak ediyorum.Sanji oynayan Taz skyler ilk açıklandığı zaman birkaç tekmesini gösterdi bu adam tekme atamaz dedim çok kötü duruyordu.Adam o gün bugündür çalışıyor şimdi sosyal medya hesabından antrenmanlarını tekmelerini gösteriyor bildiğin kick box cu gibi tekme atıyor adam.Taz skyler ve Mackenyu karakteri taşırlar Luffy'de iş artık efektlerle süslemeye bakıyor.Bir de ilk sezon çekildi bitti artık ama önümüzdeki sezonlar bolbol animeyi izlemesini,mangayı okumasını ve en önemlisi oyunculuğunu geliştirmesini bekleyeceğiz.

CGI çok kötü değil ama kostümler, saçlar çok kötü duruyor sonraki sezonları olursa düzeltirler umarım.

tek görselden büyük anlamlar çıkarmak doğru değil ama buggy'nin bende bıraktığı ilk intiba harley queen ile joker arası bir şeye benzediği. buggy'nin karakteristik özellikleriyle oynamamışlardır umarım.

Fragmanın bir yıllık olduğu doğru değilmiş. Zaten saçma olurdu. Son hali neyse onu koyarlar fragmana.

Yani daha düzgün bir şey beklemeyin neyse o : ))
Fragman 1 yıllık olsa bile neden her şey bu kadar değişmişken eski fragmanı koysunlar ki? O yüzden bir şeyler değişmişse bile çok fark yoktur diye düşünüyordum ki 1 yıl haberi fake'miş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 11, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık