Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
O nasıl açık pembe ya, benim için hafif sarılı beyaz bildiğin. Elbise ne renk sorusu gibi. Pembeye kilitlendiğim için görmemişim bile o karakteri.
Bence böyle daha iyi. Saçların geneli yeterince kötü zaten. Çok sırıtan bir pembe olmaması iyi olmuş.
Daha çok sarı tonlarında da olabilir bu arada : ))

Morgan Davies

Bence böyle daha iyi. Saçların geneli yeterince kötü zaten. Çok sırıtan bir pembe olmaması iyi olmuş.
Mangayı okumadan diziyi izlemiş olsam yani One Piece ile dizi sayesinde tanışsam ve sonra meraktan mangaya/animeye başlasam nelere ters köşe olurum diye düşünüyorum da. Pembe saç, gözlük ve hafif göbekli bir tıfıl tam uyuyor.

Bunlar hep Bleach'ın filmi yüzünden...

Hiç sanmıyorum ama velev ki akıllarında final sezonuna kadar gitmek varsa Oda'nın bir an önce mangayı bitirip bunların da 2 yıl içinde hadi olsun 3 yıl içinde tüm sezonu halletmesi gerekiyor. Malum yaş gidiyor. Luffy'i oynayan yine 19 yaşındaymışta Usopp, Zoro, Sanji ve Nami'yi oynayanlar için sıkıntı - atıyorum 10 yıllık dizi olacak olması. -

Hiç sanmıyorum ama velev ki akıllarında final sezonuna kadar gitmek varsa Oda'nın bir an önce mangayı bitirip bunların da 2 yıl içinde hadi olsun 3 yıl içinde tüm sezonu halletmesi gerekiyor. Malum yaş gidiyor. Luffy'i oynayan yine 19 yaşındaymışta Usopp, Zoro, Sanji ve Nami'yi oynayanlar için sıkıntı - atıyorum 10 yıllık dizi olacak olması. -
Nami güzel ağlayabilirse 2.sezonu görüp yayından kaldırılacak güzel ağlayamazsa o da gelmeyecek. Bunlara kafa yormaya gerek yok o yüzden

Bu iş Balıkadamlara bakar. Eğer o arcı kotarırlarsa, global seviyede idare edecek bir görüntü kalitesi yakalarlarsa o zaman çok rahat devamı gelir. Ancak fragman o ümidi vermiyor.

Netflix sadece izlenme ve etkileşime göre karar veriyorsa çoktan 2. sezon onayını vermişlerdir. Dizinin başlamasını bekliyorlardır. Özellikle Netflix'in global hesabından fazla kitlesi olan Netflix Br ve genel OP kitlesini düşününce bu anlamda istediğini fazlasıyla alacaktır netflix. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorsa da aynı durum geçerli.

Ama "Bu iş mi Netflix'in bu kadar popüler dizisi" durumuna düşmek istemiyorsa devamına onay vermeyebilir.

Netflix bu işten gayet iyi para kıracak gibi gözüküyor. Ama prestij kaybetmemek için iptal eder mi bilmem. Para için ve küçük yaştaki çocuklara yönelik de olmak üzere bol bol LGBT öğesi sunabilecek bir iş olduğu için devamının gelme ihtimali şuan için daha yüksek gözüküyor.

Bu arada şuan için Netflix'de dizi için bir yaş sınırı belirlenmemiş. +14 olur muhtemelen.

Nami güzel ağlayabilirse 2.sezonu görüp yayından kaldırılacak güzel ağlayamazsa o da gelmeyecek. Bunlara kafa yormaya gerek yok o yüzden
Bence insanlar sırf meraktan baktığı için ilk sezonun izlenmesi fena olmayacağından 2. sezonu gelir. Tabi aynı kitle çoktan 1. sezonda diziyi bırakacağı için 2. sezonun izlenmesi (kaliteyi mücizevi bir şekilde arttırmazlarsa) düşük olacağından 3. sezonun geleceğini sanmıyorum :D

Bu iş Balıkadamlara bakar. Eğer o arcı kotarırlarsa, global seviyede idare edecek bir görüntü kalitesi yakalarlarsa o zaman çok rahat devamı gelir. Ancak fragman o ümidi vermiyor.
Balıkadamlar bence çok kötü oldu o yüzden göstermiyorlar :ehe:

Bence insanlar sırf meraktan baktığı için ilk sezonun izlenmesi fena olmayacağından 2. sezonu gelir. Tabi aynı kitle çoktan 1. sezonda diziyi bırakacağı için 2. sezonun izlenmesi (kaliteyi mücizevi bir şekilde arttırmazlarsa) düşük olacağından 3. sezonun geleceğini sanmıyorum :D

Balıkadamlar bence çok kötü oldu o yüzden göstermiyorlar :ehe:
Muhtemelen. Artur da hiç bahsetmemiş. Ya çok kötü olduğu için bahsetmemiş ya da çok kötü olduğu için EXPO'da da göstermemişler : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık