Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Dizinin 1. sezonununu eleştirmek ve 2. sezonu ile ilgili bazı önerilerde bulunmak için bu ankete katılabilirsiniz.

Dizinin yapımı devam ederken bu hesabın aynı şekilde yaptığı anketi Steven Maeda takip etmiş ve yorumlamıştı.
Anket sonuçlarına göz atacaklarına eminim. Bu yüzden özellikle eksik noktaları belirtmek için katıldım ben.

Anket çok uzundu, oku oku, cevapla cevapla bitmedi ama değdi. Her şeye olumlu ve iyi cevaplar verdim. Her arka müthiş dedim ve diziye 10 puan verdim. Favori karakterler kısmında özellikle Bekman'ı da seçtim. Ama beklediğim soru yoktu. 2 sezonda zenci olmasın diyecektim, diyemedim. Ama ankteti başarı ile tamamladım, görevimi yaptım patron, benim haftalığı yatır artık.

Anket çok uzundu, oku oku, cevapla cevapla bitmedi ama değdi. Her şeye olumlu ve iyi cevaplar verdim. Her arka müthiş dedim ve diziye 10 puan verdim. Favori karakterler kısmında özellikle Bekman'ı da seçtim. Ama beklediğim soru yoktu. 2 sezonda zenci olmasın diyecektim, diyemedim. Ama ankteti başarı ile tamamladım, görevimi yaptım patron, benim haftalığı yatır artık.
Biz bunları hep söyledik. :artiz:
Şu soruda Mihawk fanlarının Benn Beckman'a yükleneceğini bilmeyen yoktur.
O yüzden yapımcıların gözünü korkuttum hemen.

Milliy Bardy
Nico Robin için:

Güzellik 7/10
Maaş 6/10 Biraz zorlayabilir
Boy: 1,7
Birleşik Krallık

Brezilyalı Mahsun YK
Ace Rolü için

Saçlar 8/10
Maaş: 10/10 Kostümü kendisi alacak
Ace Aurası 3/10
Boy: 1,75

Emery Kelly denen eleman da bu da sosyal medya profil resimlerini Ace'in resmini yapmışlar paylaşamıyorlar adamı 🤣

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık