Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 145 68.4%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 67 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Şenks fanları live action'a da fitne fesat sokmaya çalışıyor diye yorumladım. Ama Matt Owens abim bu yorumdan gaza gelip sonraki sezonda Şenks'i Crocoya dövdürecek bir gıral xd.
Normalde 2. sezonda Shanks olmaz. Ancak Shanks ve Mihawk popülerliğinden dolayı bazı şeyleri araya serpiştirip akışta ufak değişiklik yapabilirler. İlk sezon yaptılar.

2. Sezon için:

- Shanks'in WB ile görüşmeye karar verip, dünya hükümeti durdurabiliyorsa durdursun sahnesi
- Shanks ve WB görüşmesi
- Savaş lordları toplantısı
- Bellamy'nin teklenmesi ve Karasakalın tanıtılması.

Bunlardan bir veya bir kaçı araya serpiştirilebilir.

Zaten büyük ihtimalle 2. sezon 216. bölümdeki malum Vivi ve tayfa sahnesiyle biter. 2 part olursa ayrı mevzu. O zaman Arabast göndermesi ile biter.
Yukarıda saydığım sahnelerden bazıları 216. bölüme çok uzak değil. Böylece 3. sezonun yükü azalmış olur.

Toplam 12 bölüm ve iki part şeklinde yaparlarsa iyi olur. Böylece ikinci sezon da daha erken gelir.

Reis şunu özel mesajdan yazsana ya, ifşa etmişsin hepimizi. :artiz:

Hiç alakası yok. Ben tamamen Mihawk'ın iyiliği için yazdım. Oda gerçekten sinirlenebilir. sdsdkldd
Hiç sorma ifşa olduk : ))

Normalde 2. sezonda Shanks olmaz. Ancak Shanks ve Mihawk popülerliğinden dolayı bazı şeyleri araya serpiştirip akışta ufak değişiklik yapabilirler. İlk sezon yaptılar.

2. Sezon için:

- Shanks'in WB ile görüşmeye karar verip, dünya hükümeti durdurabiliyorsa durdursun sahnesi
- Shanks ve WB görüşmesi
- Savaş lordları toplantısı
- Bellamy'nin teklenmesi ve Karasakalın tanıtılması.

Bunlardan bir veya bir kaçı araya serpiştirilebilir.

Zaten büyük ihtimalle 2. sezon 216. bölümdeki malum Vivi ve tayfa sahnesiyle biter. 2 part olursa ayrı mevzu. O zaman Arabast göndermesi ile biter.
Yukarıda saydığım sahnelerden bazıları 216. bölüme çok uzak değil. Böylece 3. sezonun yükü azalmış olur.

Toplam 12 bölüm ve iki part şeklinde yaparlarsa iyi olur. Böylece ikinci sezon da daha erken gelir.

Hiç sorma ifşa olduk : ))
Alabastayı değiştirmeden yaparlarsa aslında bir deneme sürüşü gibi olur. Malum OP'un %50'si Alabasta ekolünden geliyor. Beğenilirse böyle devam, beğenilmezse senaryoyu değiştirirler belki.

Dizinin 1. sezonununu eleştirmek ve 2. sezonu ile ilgili bazı önerilerde bulunmak için bu ankete katılabilirsiniz.

Dizinin yapımı devam ederken bu hesabın aynı şekilde yaptığı anketi Steven Maeda takip etmiş ve yorumlamıştı.
Anket sonuçlarına göz atacaklarına eminim. Bu yüzden özellikle eksik noktaları belirtmek için katıldım ben.

"Where did you come across this survey?" sorusuna "Korsanfan" yazalım topluca. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık