Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
İlk bir hafta verileri önemliymiş. Hayrına japoncasını da izleyeyim dedim.

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Japoncasında atmosfer müzikleri daha çok belli oluyor sanırım. Bu iyi ama konuşma sesleri efektlerin vs. altında kalıyor gibi geldi bana.
Bugün ilk bölümü bitiremedim ama hafta tamamlanana kadar Japoncasını da izlemeye çalışacağım. En azından dinlerim : ))

-----

Neçflikse bak Mihawk'ın en kötü yapılmış olan şeyi çok yapay duran gözleri olabilir. Övecek başka bir şey bulamadın mı. Matt Owens'ten kaç para aldın :artiz:

Son düzenleme:
Kadın olmasın da başta gösterildiği gibi ona da razıyım çünkü cinsiyetini değiştirmek karakterin kişiliğini, davranışlarını ve dinamiğini tamamen değiştirmek demek. Gerçi bu Netflix, hiç belli olmaz.🤷🏼‍♀️ kadın olsa zaten Luffy den dayak yese bu sefer kadın şiddeti diye feministler orayı dağıtırlar o ayrı konu :hhh:
Abi bir kişi ikisi kişi de yazmamış ki bakıp geçelim.

Şu forumda takılan birinin ya da ortalama bir one piece izleyicisinin croconun kadın olup İvankov tarafindan erkeğe çevirdiği teorisini duymamış olma ihtimali yoktur ya.

Zaten ivenkovun crocodile e koz olarak kullandığı sır da buydu....

ilk iki bölümü izledim ben çok düşük beklentiyle izledim ve en iyi anime live actionu diyebilrim buna. Mangadaki bazı sahneler kesilmiş örneğin luffy nin zoro yu kurtarırken denizcilerin ateş açması ve luffy nin bedeninden sektiği sahne ya da luffy nin dadan ile değilde kendi başına yaşaması filan. Yapılsalardı küçük ama hoş detaylar olurdu. Oyunculuklar güzeldi bence hepsi oynadığı karakteri hissettirmiş hele garp neydi öyle

İlk bir hafta verileri önemliymiş. Hayrına japoncasını da izleyeyim dedim.

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama Japoncasında atmosfer müzikleri daha çok belli oluyor sanırım. Bu iyi ama konuşma sesleri efektlerin vs. altında kalıyor gibi geldi bana.
Bugün ilk bölümü bitiremedim ama hafta tamamlanana kadar Japoncasını da izlemeye çalışacağım. En azından dinlerim : ))

-----

Neçflikse bak Mihawk'ın en kötü yapılmış olan şeyi çok yapay duran gözleri olabilir. Övecek başka bir şey bulamadın mı. Matt Owens'ten kaç para aldın :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık