Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Yahu bir sürü eksiği var. Bir tane olumlu yanını göremedim. Bırakın trolü yav.
Ben trol yapmıyorum gerçekten beğendim.

Beni en rahatsız eden şey Shanks'ın silah kafasına dayandığı sahne diğerlerin hepsine tamamım.

O sahne ve haydutların korkuları çok iyiydi, Mangada çok iyi olan pek çok yer var ama onları yansıtamamışlar bunu izlerken Dc'de de söyledim.

Genel olarak çok başarılı buldum diziyi 10 üzerinden 9

Nami'yi pek beğenmezdim mesela ama izlerken çok sırıtmadı.
Zoro biraz daha sıkıcı ve kasıntı
Luffy ise bazı yerlerde sırıtıyor fazla kart gibi bir 2-3 yaş daha genç olabilirdi.

Garp olmuş-Koby olmuş- Usopp olmuş- Kaya olmuş- Helmoppo olmuş- Buggy olmuş- Kuro olmuş.

Olmuş yani dizi üç aşağı beş yukarı değiştirilen kısımlara da pek takılmadım olur öyle.

Ben trol yapmıyorum gerçekten beğendim.

Beni en rahatsız eden şey Shanks'ın silah kafasına dayandığı sahne diğerlerin hepsine tamamım.

O sahne ve haydutların korkuları çok iyiydi, Mangada çok iyi olan pek çok yer var ama onları yansıtamamışlar bunu izlerken Dc'de de söyledim.

Genel olarak çok başarılı buldum diziyi 10 üzerinden 9

Nami'yi pek beğenmezdim mesela ama izlerken çok sırıtmadı.
Zoro biraz daha sıkıcı ve kasıntı
Luffy ise bazı yerlerde sırıtıyor fazla kart gibi bir 2-3 yaş daha genç olabilirdi.

Garp olmuş-Koby olmuş- Usopp olmuş- Kaya olmuş- Helmoppo olmuş.

Olmuş yani dizi üç aşağı beş yukarı değiştirilen kısımlara da pek takılmadım olur öyle.
Garp olmuş he. Garp'ın 180 derece tersi olmuş.

Shanksın kafasına silah dayama sahnesi ve repliğini kim niye değiştirmiş onu hiç anlamadım mesela. Ne masraf ne ortam ne de başka bir engel olamaz o sahne için.
Değiştirmek de değil aslında doğrudan sahneyi silip saçma bir el hareketi koymuşlar.
Kesinlikle. Zoro ve Rika ya da Zoro ve Luffy karşılaşması içinde öyle. Hatta bu sahnenin duygusu da.

Yazdığınla beraber çok güzel, anlamlı sahnelerdi bunlar. Tüm duyguyu yok etmişler. Üstün körü verilmiş hep o sahneler, verilmiş olmak için o da değişerek.

Cocoyasi köylülerini de iyi salak yerine koymuşlar. Köydeki herkes gerçekleri biliyordu ama mecburen sessiz kalmıştı. Nojiko'nun dövme yaptırma sebebi bile Nami. Tüm bunları atla sonra neden duygu yok. :bilmem:
Üstelik bunların çoğu masraf olacak şeyler de değil. Boş konuşmalar yerine bunları konuşurlardı.
Mesela usoppun çocuk tayfası da yok ortalıkta. Jango desen posteri var kendi yok. Neyse senaryo çok aşağı çekmiş ana hikayeyi. Ama dizi izlenilemeyecek bir noktada değil. Tasarım, sanat ekibi vs iyi iş çıkarmış. Makyajcıları da değiştirmeliler ya da geliştirmeliler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık