Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Shanks bana soğuk duş oldu. Hani bu adam Shanks fanıydı.

Bi ona bak bir de Mihawk'a. (( :

Gerçi Matt Owens Mihawk ve Law fanı ondan olabilir (( :

Mihawk'ı oynayan adam da tam troll. "Ben bir Shanks fanı olarak Oda'ya sordum. Mihawk daha güçlüymüş falan yazmış"

Bir de Mihawk'ın kılıcı boyayarak Kara Kılıç yaptığı resmi koymuştu vs (( :
Aha buralar karışır @Mihawk gör gör biraz takip et, Mifak ın seviyesi konusu dizi ile tekrar gündeme gelebilir. İleri de Buggy ile olacakları duruma şimdiden kahkaha attım.

şaka maka bence dizi iyi olmuş, son fragman ile hiç bilmeyenler direkt anime ve mangaya başlayabilir.

Sen ne diyorsun la gömülecek bütün noktaları kare kare ss alıp özel inceleme yapacak çarlar var (@justahuman @Gutts) yarın akşama hazır olur
Valla dizinin nasıl bir şey çıkacağına bağlı. Eğer beğenilir ve genel yorumlar güzel olursa izlerim. Aksi takdirde kimsenin beğenmeyip benim beğeneceğim %1'lik ihtimal uğruna o cringeliye katlanmayı göze alamam :D

Ama tahminim One Piece'in uyarlanması aşırı zor bir manga için iyi iş çıkarmışlar gibi. Yani şöyle, aynı özveri ve çaba Witcher, WoT gibi uyarlaması o kadar da zor olmayan evrenler için gösterilseydi ortaya efsane yapımlar çıkabilirdi. Ancak One Piece'in uyarlanabilirlik açısından eti butu belli. Her neyse, bu özverinin ortaya iyi bir şey koymaya yetip yetmediğini yarın hep beraber göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık