Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 20. Yıldönümü [2017]

Op karakterlerinin tipleri orjinal, benzerlerini bulmak çok zor. Teach'e benzeyen birini misal ancak bizim mahallede bulurlar :D

Cast işi zor yani, bir de aynı evreni tasarlamak oldukça maliyetli bir olay. Kısaca iyi bir şirket olmazsa batırmaları olası gibi.
Prison Break'in 5. sezonunu yapan şirkey yapacakmış diyorlar, ben izlemedim izleyen varsa bir yorumda bulunabilir.
Şimdi Tiç Miç deniyor da en fazla East Blue görürüz, ona göre düşünmek lazım.

Prison Break'in 5. sezonunu yapan şirkey yapacakmış diyorlar, ben izlemedim izleyen varsa bir yorumda bulunabilir.
Şimdi Tiç Miç deniyor da en fazla East Blue görürüz, ona göre düşünmek lazım.
Sırayla gitmek yerine karakterleri alıp kendi kurgularını da oluşturabilir bunlardan her şey beklenir. :(
Op karakterlerinin tipleri orjinal, benzerlerini bulmak çok zor. Teach'e benzeyen birini misal ancak bizim mahallede bulurlar :D

Cast işi zor yani, bir de aynı evreni tasarlamak oldukça maliyetli bir olay. Kısaca iyi bir şirket olmazsa batırmaları olası gibi.
Teach bulunur ya var öyle tipler.

Luffy'i mufiyi değil de One Piece evreninde geçen bir hikayeyi yapsalar çok güzel olur. Mesela North Blue'dan kalkıp giden bir adamın hikayesi, gayet hardcore şeyler de çıkarabilirler. Bize de sağda solda Luffy'nin yükselişini çıtırdatırlar fangirl çığlıkları atarız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık