Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece 1000+ Spoiler

Big Mom arkı toz pembe gözükse bile kan ve vahşet var. Kaç tane ölüm oldu. Big Mom'ın şarkısı da çok kanlı mesela.
Yahu tabii BM canlı canlı insan yedi :D

Ama genel olarak baktığımızda Arc'ın teması, karakterlerin şekilleri, ortalık genel olarak şekerler, tatlılar, çiçekler, böcekler, bulutlar, bisküviler vs.

Wano ise bana ölümüne "gri" tonlarda, iç karartıcı bir yermiş gibi geliyor.

Güldürdü. Ashura tensei nedir ya. İrade gücüyle son 5 dakika ölü dövüşmek kimin fikri
History's Strongest Disciple Kenichi mangasında da bilinçlerini kaybettikten sonra içgüdüleri ile dövüşmeye devam ediyorlardı. Belki benzer bir muhabbetin olduğu başka mangalar da vardır ama konuyu okurken aklıma direk bu geldi. :ehe:

Kaido baba asla yenilmeyecek! Yalnız ölmek için bilerek bunların önüne yatacak. "Öldürün de gidelim artık" deyecek falan, bunlarda o şekil anca indirmiş gibi olacak.

Yahu tabii BM canlı canlı insan yedi :D

Ama genel olarak baktığımızda Arc'ın teması, karakterlerin şekilleri, ortalık genel olarak şekerler, tatlılar, çiçekler, böcekler, bulutlar, bisküviler vs.

İşte o çiçek böceğin arka planı hiç hayra alamet değil :D Wano da Zo muhabbeti gibi olacak gibime geliyor. Güya 1000 yıldır kimse ayak basmıyordu ama yolgeçen hanına döndü Zo :D Wano'ya da kimse bulaşamıyordu güya :D

Anime izliyorsan, açılıştaki sisli puslu Kaido ortamları subliminali basmış olabilir bilinçaltına. :)

Benim de aklıma,;gizli geçitler, zehirli gazlar, güneydoğu asya iklimi vs. söz konusu olduğundan Vietnam savaşı geliyor. Vietnam gibi bir yer hayal ediyorum istemsizce.

Anime izliyorsan, açılıştaki sisli puslu Kaido ortamları subliminali basmış olabilir bilinçaltına. :)

Ben de gizli geçitler, zehirli gazlar, güneydoğu asya iklimi vs. söz konusu olduğundan Vietnam savaşı aklıma geliyor. Vietnam gibi bir yer hayal ediyorum istemsizce.
Bro aslında aynı yola varıyor hislerimiz :)

Wano'nun şu ana kadar ki en "sert" OP Arc'ı olmasını bekliyorum.

Bro aslında aynı yola varıyor hislerimiz :)

Wano'nun şu ana kadar ki en "sert" OP Arc'ı olmasını bekliyorum.
Vietnam'da saklanan vatandaşları bulmak icin, agent orange adında kuvvetli zehirli gaz salıp, gür ormanları kurutup insanları katletmişlerdi. Wano'da da savaşın getirdiği o yıkım,çürümüşlük yansıtılirsa sert, vurucu bir ark olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık