Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Ben tipleri hiç yorumlamadığımı fark ettim. Herkes şimdiden bir favori seçmiş ben de benimkini seçeyim dedim ve en sevilesi ve orjinal potansiyelli olan Nobunaga geldi. Beklentimin boşa çıkmaması ümidiyle.

Şapka ve göz altındaki yara örneği falanda verecektim ama x daha abartı olur diye verdim.
Gözaltındaki yaranın bir benzeri bende var. Üstelik ben benimkini 5 yaşında yapmışım. :cool:
Kız şapkayı zaten dedi.

Luffy tasarım olarak basit bir karakter zaten. Ama ana karakterin basit çizilmesi bence daha ilgi çekici. Diğer karakterlerden çok daha doğal. Luffy’nin sıradan görünümü aynı zamanda onu farklı da yapıyor.
Çok kaslı yada über süber yakışıklı değil. Genellikle sinirlendiğinde ya da ciddileştiğinde farklı bir Luffy görüyoruz. Buda ona karşı olan sevgimi arttırıyor. 7/24 kendi kasmaktan mimikleri sabitleşen bir Zoro'dan iyidir. EH?

Çok kaslı yada über süber yakışıklı değil. Genellikle sinirlendiğinde ya da ciddileştiğinde farklı bir Luffy görüyoruz. Buda ona karşı olan sevgimi arttırıyor. 7/24 kendi kasmaktan mimikleri sabitleşen bir Zoro'dan iyidir. EH?
Ne güzel okuyordum Zoro'ya laf gelmeden bitiyor diye, yine olmadı. :artiz:

Yav ilgi çekici demişsin işte, kelimelere takılma. Sen OP fanısın nasıl tarafsız kıyaslayacaksın başka serilerle?
Objektiflikle .d Odadan para almıyorum sonuçta. Ben One Piecete beğenmediğim her şeyi dile getiririm. Luffy eşi benzeri olmayan bir karakter demedim bence tatlı dedim basitliği de ilgi çekici bana göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık