Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Olmak İstediğiniz Korsan Rolleri

İstediğiniz Rol?

• Kullanılan toplam oy
    64
Tayfa kurma ve one piece evreni konusundan sonra aklıma böyle bir fikir geldi. Tayfa kurma konusunda bazılarımızın rolleri benimseyememe durumunu sezdim (mesela aşçı @çiköfte :D) ve sizin isteyeceğiniz rolleri merak ettim. Bu konuda istediğiniz rolleri anketlerken, kesinlikle olmak istemediğiniz ya da olamayacağınız rolleri de yorumda yazabilirsiniz. Tabi seçeneklerde olmayanları da yazabilirsiniz.

Seçimleri yaparken güç dengesini düşünmeden seçerseniz daha güzel olur. Ben sorumluluk almak istemiyorum diyip yeteri kadar da güçlü olabilesiniz diye normal dövüşçü koydum. (WB Teach örneği) Rolleri koyarken bizim tayfayı göz önüne aldım. Tümen Komutanı ve Miço için WB korsanlarını baz alabilirsiniz.

5 hak koymamın nedeni dolu dolu olsun içinizde kalmasın hiçbir rol diye. İsteyen 1 ya da 3 seçenek de işaretleyebilir. Ben başlıyım:
Kaptan
Sağ Kol
Keskin Nişancı
Rotacı
4. Tümen Komutanı

Hayatta olamayacağım:
Müzisyen
Marangoz
Aşçı
Doktor

Dümenci. O dümeni döndürmek havalı. Jinbei gibi gemiyle sörf yapmayı kim istemez.
Rotacı ve arkeolog olmak da eğlenceli.
Dövüşmeyi reddediyorum, Aşçılığı topyekün reddediyorum. Onca herife mama hazırlayamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık