Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Özel Korumalarınızı Seçin

Takım düzeni nasıl olsun?

• Kullanılan toplam oy
    25
Kaidou, Raylgh, Aokiji, Cracker, Law. Carcker yapabildiği kadar asker yapar, birinin içinde de beni saklar. Ray sayesinde savaşta bir tık önde olduğumu varsayıyorum.

Kendilerini amirallerin korumasına bırakanlar kutsal ejder değillerse sığındıkları tipler tarafından öldürülme ihtimalleri olduğunun farkındalar değil mi?

Bence çok güçlü 5 li suikast düzenlesin. Koruyucu beşliyi biz seçelim. Ama suikast yapanlar '10 kişiden beşini seçin' olmasın.
Mesela öldürmeye çalışanlar Akainu, Kizaru, Kaido, Linlin, Lucci olsun.
5 kişi de biz seçelim. Adadan kaçılabiliyorsa ve kaçarak bunları atlatabiliyorsa atlatsın ama ıssız bir adada gemi falanda olmasın. Uçup kaçabilir ama Kaido yüzünden o da olmaz mesela. Demek istediğim suikast takımı sabit olsun, geri kalanında kısıtlama olmasın.

@AkaAshi

Kaidou, Raylgh, Aokiji, Cracker, Law. Carcker yapabildiği kadar asker yapar, birinin içinde de beni saklar. Ray sayesinde savaşta bir tık önde olduğumu varsayıyorum.
Wow bisküvilerden birinin içine girme fikri gerçekten aklıma gelmemişti :D
Bence çok güçlü 5 li suikast düzenlesin. Koruyucu beşliyi biz seçelim. Ama suikast yapanlar '10 kişiden beşini seçin' olmasın.
Mesela öldürmeye çalışanlar Akainu, Kizaru, Kaido, Linlin, Lucci olsun.
5 kişi de biz seçelim. Adadan kaçılabiliyorsa ve kaçarak bunları atlatabiliyorsa atlatsın ama ıssız bir adada gemi falanda olmasın. Uçup kaçabilir ama Kaido yüzünden o da olmaz mesela. Demek istediğim suikast takımı sabit olsun, geri kalanında kısıtlama olmasın.

@AkaAshi
Hocam ben de onu düşündüm ama liste dışına çıkıldığında çok mu dengesiz şeyler gelir diye düşündüm. Aslında o yüzden anket açtım

Wow bisküvilerden birinin içine girme fikri gerçekten aklıma gelmemişti :D

Hocam ben de onu düşündüm ama liste dışına çıkıldığında çok mu dengesiz şeyler gelir diye düşündüm. Aslında o yüzden anket açtım
Sadece yaşadığından emin olunan insanları seçtir. Birde Garp, İm ve Sengoku gibi mutlak galibiyet getirebilecek kişileri yasaklarsan olur aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık