Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Bundan sonra bir defa daha ödülleri artar daha da artmaz gibime geliyor. O artış da dünyanın en yüksek ödülü olur direk. Karasakal planları sayesinde yine ödülünü artırır ve Luffy'i geçer gibime geliyor. O yüzden bunlar oldukça mantıklı geldi bana.
Bundan sonraki artış son olmaz.Daha One Piece'i bulduklarından sonraki artış var.

Bundan sonra bir defa daha ödülleri artar daha da artmaz gibime geliyor. O artış da dünyanın en yüksek ödülü olur direk. Karasakal planları sayesinde yine ödülünü artırır ve Luffy'i geçer gibime geliyor. O yüzden bunlar oldukça mantıklı geldi bana.
Benimde tahminim o yönde. Burada tayfa akdini ispat etmiş olacak. Bundan sonra ancak One Piece bulununca bir artış olur. Onun dışında ki kapışmalar da herhangi bir artış olmaz.

Oda, zoro'yu havalı gösteriri, sanji gibi zor durumlara sokmaz ama güç konusunda da hakkından fazlasını vermez. Mesela 997. Sayıda millet çıldırdı ama bunun sebebi oda'nın çizimi aşırı havalı çizmesi. Yoksa drake ile vs atan apoo'yu bile tekleyemedi. Adam sonraki sayı siz napıyorsunuz diye ayaklanıyordu.
Aptal milliyetçiliği için her şeyi yapar. Normalde milliyetçilik yapılmasını severim ama bu Japonlar aşırı abartarak yapıyor. Maalesef sOda'da bu mangakalardan birisi.

Son düzenleme:
Bundan sonraki artış son olmaz.Daha One Piece'i bulduklarından sonraki artış var.
Altta benim yerime cevabı vermiş.
Benimde tahminim o yönde. Burada tayfa akdini ispat etmiş olacak. Bundan sonra ancak One Piece bulununca bir artış olur. Onun dışında ki kapışmalar da herhangi bir artış olmaz.
Bende aynı düşünüyorum. Ondan sonrada final savaşı olur zaten seri biter.

Marco iki tane komutanı yoldan geçerken tutuyor. Sanji iki örümcek karşısında çaresiz. Yukarı çıkan adamlar Yonkou ile kapışacak adamlar. Aşağıdakiler yonkou komutanları bir yonkou almanın ödülü bir komutan almanın ödülünden fazla olsun değil mi? Yonkou bu komutan tekleyen adamlar bunlar.
Yonkou denk getirirse oden'i bile tekliyor. Buradan çatıdaki herkes>komutanlar anlamı çıkmaz. Yonkou'yu da danaya girer gibi girdikleri halde anca anca alacaklar ki böyle durumlar da genel de kaptanlar ön planda oluyor. Mesela WCI sanji nin arcı olmasına ve düğün vs bir sürü olayda yer almasına rağmen gazete de luffy, bege, jinbei'nin adı geçiyordu. He illaki fark olur sanji ile ama zoro'nun 1.7 ettiği yerde sanji 700 800 etmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık