Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Ciddi ciddi Luffy'in bir arcda komutan ödülünden Teach ve Shanks'ın üstü bir ödüle çıkmasını mı bekliyorsunuz? Bu sadece bana mı mantıksız geliyor? :/

Bu arc içinde kimsenin iki milyar üstüne gelmeyeceğine dair iddiaya girerim.
Gel iddiaya girelim o zaman.Luffy'nin wano sonu ödülünün Teach'in şu anki ödülünden az olma imkanı yok.

İyi güzel de Luffy Kaido'yu tek başına mı indirecek? Danaya girer gibi girecekler Supernova ekibiyle. Hatta Marco ve tayfa bile gelebilir. :bilmem:

Kendi açımdan ihtimal dahi vermiyorum iki Yonkou'nun inmesine.
İnmesinden kastım öldürülmeleri değil. Kaido'nun öleceği kesin ama Big Mom yarı yolda savaşı bırakıp mürettebatıyla Wano'yu terk edebilir.

Sonlara doğru Luffy dışında hepsi saf dışı kalır, kazanma kozu Luffy olur. Öyle 5-6 kişi girme durumu da olmaz keza. En fazla 3. Zaten 5 olsa da fark etmez. Kaçında Kaido'ya zarar verecek güç var ki? Kuru kalabalığa gerek yok yani.
Luffy, Zoro, Law, Kid, Kaido'ya ağır hasar bırakırlar.

Ciddi ciddi Luffy'in bir arcda komutan ödülünden Teach ve Shanks'ın üstü bir ödüle çıkmasını mı bekliyorsunuz? Bu sadece bana mı mantıksız geliyor? :/

Bu arc için kimsenin iki milyar üstüne çıkmayacağına dair iddiaya girebilirim.
Öyle bir beklentim yok. Teach'i geçebilir ama belli olmaz. Bana sorsan 500'den 1.5 milyara da çıkamaz derdim ama çıkabiliyormuş. 2.2 milyar ulaşılmaz bir ödül değil gözümde. Rahat geçer hatta.

Bu ark Kaido inerse, büyük ihtimalle resmi olarak Luffy Yonko olacak. Luffy, Tiç, Kidd, Law vs çoğu novada artış bekliyorum. Bunların içine bizim tayfa da dahil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık