Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden?

Oden necidir?

• Kullanılan toplam oy
    189
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer gercekse benim tahminim kopyalama meyvesi, bu sayede kurtulmuşur. toki oden idam edilmeden ona bu meyveyi verdi oden kendisini ve toki'yi kopyaldı gercek odeni 20 yıl sonrasına gönderdi.

Üye silindi 5781

Belki ne kadar boş beleş bir karakter yarattığının farkına varıp efsaneleştirmeye çalışmaktan vazgeçmiştir ama sanmıyorum Oda bu, Egosu Yeni Dünya'dan büyük.
Serinin anasını ağlattı adeta. WB'ye saygı duyanlar duymamaya başladı , güç dengeleri konusunda soru işaretleri oluştu , gözümüze sokularak ''beğenin lan bu adamı.'' denildi. Ölümü ve bazı panellerdeki mizahı unsuru dışında ben karakteri sevemedim cidden.

Tekrar karşılaşacağımızı umuyordum diyor o yüzden bunun klon veya kılık değiştirmiş başkası olma ihtimalini çok zayıflatıyor zaten Devon ve ya Onimaru'nun Oden kılığına girip oraya gelip o cümleleri kurmasının çok anlamı yok.Kanjuro ihtimalini de mangakanın seriyi bu kadar devasa bir trole sürükleme ihtimalini düşünmek istemiyorum.Oden'ın yaşlanmamış olmasından dolayı geriye tek ihtimal kalıyor zaman meyvesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık