Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] NoContextKorsanFan

Ne sıklıkla paylaşım yapılsın ?

• Kullanılan toplam oy
    77
Neden hep bir Dofla kıyaslama peşindesin xD
Bir sal ya,tamam Croconun da sözü var tamam xD
Ben kıyaslama yapmadım ki bunu Dofçu olan Invictus'a sor. O ilk başta "Crocodile'ın sözü yok Dof'un her sözü ünlü" gibi boş yaparak tartışma başlattı.

Bende hikâye yazma dedim o dönem, şimdi de konu konseptine uygun attım. Yani o yüzden diyorum "Dofçular neden böyle?" diye. Kendileri kıyaslama yapıp sonrasında "Neden kıyaslama yapıyorsun" diyorlar. Ne olacak sizin bu haliniz? :D

Arkadaşlar bazılarının bildiği üzere KorsanFan üyelerine ait içerikleri paylaşacağım bir twitter hesabı açtım aşağıya linkini bırakıyorum.
https://twitter.com/NoConKorsanFan?s=09

Bu konuyu açmamdaki tek sebep, hesabın tanıtımını yapmak değil. Forumdan 6 aylık uzak kaldığım bir dönem oldu, bu dönemde foruma okuyucu olarak da pek bakmadım. Tek bir kişinin maruz kaldığı içerik daha sınırlı olur. Beğendiğiniz kendinize ait veya başka üyelere ait yorumları paylaşırsanız çok makbule geçer. Olabildiğince sizlerin de yardımını almak isterim. (Beğenilen yorumların paylaşıldığı konular var ilk başlarda zaten içerik bazlı sorunum olmaz da daha ilerisi için söyledim bunu) İçerik açısından farklı önerileriniz olursa değerlendirilebilir.

Forum üyeleri takip ederse geri takip ediyorum. (Twitterda nick'iniz forumdakinden farklıysa özelden belirtin) Herkese keyifli forumlar dilerim.
Bence "like"larını pazarlığa çıkar. Sayfanda paylaşabileceğin mesaj önerisi sunan herkese sana önerdikleri her mesaj için like vereceğini söylersen eline istemeyeceğin kadar çok alıntı çıkar. Forumun her yerinden ekmek çıkar sana.

Ben kıyaslama yapmadım ki bunu Dofçu olan Invictus'a sor. O ilk başta "Crocodile'ın sözü yok Dof'un her sözü ünlü" gibi boş yaparak tartışma başlattı.

Bende hikâye yazma dedim o dönem, şimdi de konu konseptine uygun attım. Yani o yüzden diyorum "Dofçular neden böyle?" diye. Kendileri kıyaslama yapıp sonrasında "Neden kıyaslama yapıyorsun" diyorlar. Ne olacak sizin bu haliniz? :D
Doğru demiş tabii iki üç tane dandik sözleri var.
Dof'un yanında çok uyduruk duruyor,bir de o sözleri yazıp gaza geliyorsun.
Saçlarını jöleleyip,puronu da iç madem xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık