Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

thosy

Raw geldi.2 vs 1 dövüş kaldığı yerden devam ediyor, kurtarmaya Frankeinstein yeiştecek diye bekliyordum ama bölümün sonunda Lord geldi. :eek:

Lord geldiyse yalnız gelmemiştir, M-21 grubuna da başka bir clan lideri yardıma gidebilir.

Edit: Çevirisi de geldi.

Karias beklediğimin ötesinde zayıf çıktı. 5. ulu ile bile baş edemiyor doğru düzgün. 320 bölüm içinde manhwaka hep örgüt tarafındakileri harcadı, soyluların hiçbirisini öldürmedi. Halihazırda elde 1-2-3-5-13. ulular, eski kurtadam lordu ve 3 hain klan lideri dışında kimse yok ve bizim tarafımızda 7 klan lideri-Lord-Raizel-Frankenstein-Regis-Rael-M21-Tao-Takeo var. 9 vs 15 gibi bir şey. Biraz bizim taraftakileri öldürmesi yerine olurdu bence ama bu bölüm Lord geldiğine göre 3 ile 5. uluyu da öldürtecek anlaşılan. Hiç hoş bir durum değil bana kalırsa. :/

KeanuReeves25

Karias beklediğimin ötesinde zayıf çıktı. 5. ulu ile bile baş edemiyor doğru düzgün. 320 bölüm içinde manhwaka hep örgüt tarafındakileri harcadı, soyluların hiçbirisini öldürmedi. Halihazırda elde 1-2-3-5-13. ulular, eski kurtadam lordu ve 3 hain klan lideri dışında kimse yok ve bizim tarafımızda 7 klan lideri-Lord-Raizel-Frankenstein-Regis-Rael-M21-Tao-Takeo var. 9 vs 15 gibi bir şey. Biraz bizim taraftakileri öldürmesi yerine olurdu bence ama bu bölüm Lord geldiğine göre 3 ile 5. uluyu da öldürtecek anlaşılan. Hiç hoş bir durum değil bana kalırsa. :/
aynen, şu 200 -300 arası ulu bırakmadı ortada :D , yaralı kaçıp sonra tekrar savaşsalar bari, hemen bitmesin hikaye, şu kurtadam lideririnin uyanışıyla bütün kurt adam ırkı gün yüzüne çıksa bari, toplu bi savaş fırtınaları esse.

Karias iki bunağa gider yaptı da fazla abarttı.Kurtkız ölmesin, Frankenstein olmadı Karias'la yaparız en olmadı M21 var elimizde :oleyo2:

Rain

Güzel Lordu muzu görmeyeli ne kadar olmuştur.Sonunda güzel yüzünü gördük.Ben Frankenstein beklerken lordu gelmesi güzel oldu.

Bana kalırsa görünenden o kadarda zayıf değil. Büyük ihtimalle o da yeni klan liderlerinden biri sonuçta. Yeni liderlerin eskileriyle aşık atması çok çok zor. Zargas dı sanırım Rajak ve Seira ile oynamıştı resmen. Ve bu kurtkızda eski klan liderleriyle denk ve belkide Urokai ve Zargas dan daha güçlü. 3. elder ise tam support karakter, o olmasa bu kadarda çabuk düşmezdi 5. karşısında.

Aslında o kadarda az düşman kalmadı ;

3. Elder i Franken alabilir. 2 modifiyenin dövüşü fena olmazdı. Franken bu haliyle yenemiyeceğinden doğal olarak belki kontrat ile elde ettiği gücü gösterir iyice saykoya bağlar :D

2. elder Kurtların lideri sonuçta ve yanında birkaç tane yeni klan liderlerine denk savaşçı vardır şu rajakla kapışmış olan gibi. Belkide bütün Klan lideri/Lord u oyalayabilirler. Buna ek olarakda eğer 6. ve 7. elderlerin çocukları varsa 4. elder gibi onlarda ruh silahlarıyla pekala yenilerle başa çıkabilirler.

Daha 1. elder ve onun adamlarıda var. Düşünüyorum Kurt Lordundan daha güçlü kim olabilir diye. Yeni bir karakter çıkacağını sanmam açıkcası. Örgütten çoğunlukla insan örgütü olarak bahsettiler. Başlarının Tesamu olduğunu, ihanet eden diğer 3 klan liderlerininde onun altında çalıştığını düşünüyorum ben. Hatırlarsan oda Franken in araştırmaları üzerine yönelmişti ve de Lagus onun kolyesini vermişti Urokai ye.

Ve en büyük sorun olarak Muzaka var. Adam 820 yıl önce Rai ye denk dövüşmüş ve onu kaç asır uyutmuş. Görünen o ki gücündende pek bişey kaybetmemiş. Eğer bu üsttekilerilerle beraber savaşa girerse Rai zaten direk iptal. 5 yeni klan lideri gücü kaybediyor adamlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık