Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Rai'nin counter oynadığı günler aklıma geliyor bunları gördükçe :(
banada kapı acmayı ögrendigi günler geliyor :ehe: ama neyse raizel bence ölsün yada kıs uykusuna yatsın yoksa bir iş yürümüyecek.

zaten kurguda gizli at crombel.öyle zaman gelicekki son boss olucak gibi duruyor.bence raizel yatmadan shinwoyla bir kan antlaşması yapsın,böylelikle ortaya bir canavar cıkar,sonra seirayla işi daha pişirirler velhasılkelam,cocukların korunması durumundan sıkıldım.

anonim olucak ama hep magdurlar,zamanlamalarda manidar :flaugh:

thosy

banada kapı acmayı ögrendigi günler geliyor :ehe: ama neyse raizel bence ölsün yada kıs uykusuna yatsın yoksa bir iş yürümüyecek.

zaten kurguda gizli at crombel.öyle zaman gelicekki son boss olucak gibi duruyor.bence raizel yatmadan shinwoyla bir kan antlaşması yapsın,böylelikle ortaya bir canavar cıkar,sonra seirayla işi daha pişirirler velhasılkelam,cocukların korunması durumundan sıkıldım.

anonim olucak ama hep magdurlar,zamanlamalarda manidar :flaugh:
Ben zaten aylardır Rai'nin gücünü Shinwo'ya aktarıp ölmesini bekliyorum. :D

Shinwo süs diye çizilmemiştir. :D Malum çizerimizn Seira üzerinden de Shinwo ile bazı planları var gibi :D

shiwo nun güçlenmesini isterimde:respect: rai ölmesinya alucard dan sonra ilk defa bir vampire kanım ısındı oda ölürse:(

kao.one

Rai ölürse ondan sonra başkası noblesse olacak mı yoksa son mu bulacak Lordluk gibi aileden mi geliyor yoksa güçleri devir mi ediyor çok merak ediyorum

thosy

Hazır Ability'ye ara vermişken dolu dolu bir bölüm çıkartırlar diyordum ama kısa geldi bölüm. Karias'ı animede izlemek isterdim. :D O kadar saçma sapan serilerin animesini yapacaklarına Noblesse'ye anime yapsalar ya. Naruto ve One Piece ile kapışır bu seri. Hunter x Hunter'ı yapan firma Noblesse'yi alsa iyi olurdu. Zaten 15-20 bölüm sonra bitecek seri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık