Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Yanlız Kariusun silahı çok güzelmiş :=)))) bir sorum olacak ama cevap vercek varmı bimiorum :D Bu kariusun silahı takıldı lordun kardeşi degilmi bu silahı nerden aldı :D

Kardeş oldukları açıklanmadı sanırsam,sadece 263.bölüm de abla diye hitap ediyor.Gerçek ablası olduğu için mi yoksa dalga geçmek için mi öyle hitap ettiğini bilmiyoruz.(yani ben bilmiyorum kaçırdığım bi yer varsa banada söyleyin :D)

Edit:Ama kardeş olsalar lord bıraktığı mesajda Karius'a oğlum diye hitap ederdi,yani demek ki kardeş değillermiş. :D

thosy

Bıraktığı mesajda eski lord, Karius diye birisi var diye konuşuyordu. Sanmıyorum şu anki lord ile kardeş olduklarını. Hatta değillerdir. Öyle olsa yeni lord Karius olurdu muhtemelen.

Crombell'in Noblesse'nin daha ne olduğunu bilmediğini hesaba katarsak final boss gibi ihtimali kalmıyor bana göre. ''them'' diye elderler 820 yıl önce Raiyi yaralayanları kastediyor sanırım ama onlar kim olabilir diye düşündüm. Uzak ihtimalde olsa Frankenstein gibi güçlenmiş insanlar olabilir belki 3-5 kurtadam, 10-15 franki gibi insan dalmıştır rai'de insan bunlar diye tutmuştur kendini belki ama mutantları ortadan kaldırışı var-çocukları korumak için o da-. Roctisin tepkisi geçmişte Rai'le aralarında birşey geçtiğini düşündürüyor. Ki benim düşünceme göre Rai Roctisin aileyi gömdü herhalde Roctiside suçu yok diye bağışladı. Roctisde içten içe ''ben bunu yazdım olm'' misali zamanını bekledi şansı bulunca aradan çıkardı. Söylemeden gene geçemiycem Karius okları fırlatırken ben bile düşman mı geldi lan diye düşündüm ciddi bir yüz ifadesi falan var. Gajuelin açıklamayı okuduğum zaman 5 dk aralıksız güldüm.

Kardeş oldukları açıklanmadı sanırsam,sadece 263.bölüm de abla diye hitap ediyor.Gerçek ablası olduğu için mi yoksa dalga geçmek için mi öyle hitap ettiğini bilmiyoruz.(yani ben bilmiyorum kaçırdığım bi yer varsa banada söyleyin :D)

Edit:Ama kardeş olsalar lord bıraktığı mesajda Karius'a oğlum diye hitap ederdi,yani demek ki kardeş değillermiş. :D
haklısın ya ben nasıl okuduysam bu güne kadar kardeş sanıyordum :at:

baba_38

belkide aynı yerde büyümüşlerdir de aralarında kan bağı yoktur ama ablası olarak gördüğü için abla demiştir olabilir yani :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık