Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

kertialar tam güç dövüse baslıcaklar gibi görünüyor.rael tek basına 3 ünede yeter.cidden cok güçlüydü velet.öbür tarafta ise işler daha karışık.diger noble siriana ve kurtkız candy :D cok saglamlar.frankensteinin gücüde bir yerden sonra onu zorluyor.rajak ve frankenstein tek baslarına kazanabilecekmi görücez.sonucta seriada güçsüz kaldı.

ah ah elli kere dedim,shinwooyla raizel kan antlasması yapsın.shinwoo alayına yeterdi en azından saglam destek kuvvet olurdu.acaba ne zaman yapıcak bunu su koreliler :p
dediğin gibi olursa yeni bir Frank doğar :)

kertialar tam güç dövüse baslıcaklar gibi görünüyor.rael tek basına 3 ünede yeter.cidden cok güçlüydü velet.öbür tarafta ise işler daha karışık.diger noble siriana ve kurtkız candy :D cok saglamlar.frankensteinin gücüde bir yerden sonra onu zorluyor.rajak ve frankenstein tek baslarına kazanabilecekmi görücez.sonucta seriada güçsüz kaldı.

ah ah elli kere dedim,shinwooyla raizel kan antlasması yapsın.shinwoo alayına yeterdi en azından saglam destek kuvvet olurdu.acaba ne zaman yapıcak bunu su koreliler :p
Şu durumunda yapabileceğini sanmıyorum.Kan antlaşması Rai'den büyük bir yaşam enerjisi götürüyordu yanlış hatırlamıyorsam.Bakalım daha destek gelecek mi Lukedonia'dan

Rai'nin hali kalmadı karışa karışa :D 820 yıl uyumus kalkmıs 3-5 atraksiyon yapınca güçsüz düştü 24 saatlik uykunun fazla yaramacagını düşünüyorum :)

Rai'nin hali kalmadı karışa karışa :D 820 yıl uyumus kalkmıs 3-5 atraksiyon yapınca güçsüz düştü 24 saatlik uykunun fazla yaramacagını düşünüyorum :)
Kardeşim tabutta uyumasıyla Malikanesindeki yerle uyuması arasında fark var. Şimdilik uyuması da ayağa kaldırır en fazla ilerde Rai'nin bütün güçlerini shinwoo ya devredip göçüp gideceğini düşünüyorum ben.

thosy

Bu hafta geç çıktı seri. Rael herkesi öldüreceğini söylüyor. Ama Tao onu bir şekilde durdurur muhtemelen. Frankeinstein kurt kadın karşısında zorlanıyor ama bir şekilde kazanacaktır bence. Bu arada yeni bir elder daha geldi.

Rain

Frankeinstein durum vasat,ilerleyen bölümlerde Rai belki uyanıp şovunu yapabilir.

Rai uyanıp gelirse blöfle geri çekilmeye zorlar. Aralarında noble olan adam var Raiyi gördü mü diz çöker tövbe eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık