Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

renovatio

Tatışmalarınız baya güzelmiş arkadaşlar.
İlk olarak Rai hakında bir bilgi veriyim Rai Asiller için çift taraflı bıçak. Rai asilleri koruduğu gibi asillerin sonunu getirecek kişi de. Yalnız kalması da o yüzden. Bunu daha önceden arkadaşlar verdiği için spoiler olarak yazmadım. Ama spoiler olarak vereceklerimi güncel sona gelmeyenler pek bakmasın.
Bu arada Rai ile Shinwo ilk karşılaştıklarında Rai shinwodan birşeyler seziyor ki bu muhakkak ilerde çıkacaktır.
Regis bu kan sapasını sadece kanı kontrol etmeyi bilenler kullanabilir diyordu ve ek olarak klan liderlerinin seviyesinde olması lazım demişti. Ve Roktis le ilgili olarak da onunda kan sağasını kullanabildiği geçmişti. Ama etkisi rai kadar mı olur bilemem çünkü şimdiki lordun bile kan sağası rai kadar güçlü değil.
Bizim rai nin ihanetler hakkında bilgisi büyük ihtimalle var. Çünkü Roktis onunla konuştuktan sonra neler konuştuğunu hatırlamıyor, yani bizim Rai Roktisin hafızayı siliyor. Ve birçok klan lideri o şekilde arada bir Rai nin yanına gelip duruyor. Yani diğer liderler içinde durum aynı.

Bu arada eski lord ölmeden önce bir sürü klan var ama lord öldükten sonra sadece 7 tane kalıyor bu da hemen hemen yarısı. İnsan organizasyonun içinde diğer ihanet eden lordlarda olabilir. ve Roktisin 4 anlaşmacısı var ikisini gördük diğerlerini bilmiyoruz.
Bu kadar çok şey yazarken diyeceklerimin bir kısmını unuttum be.
Son olarak da bizim Rai manhwa nın sonunda kötü karakter olarak çıkarsa odukça sevinecem be. Sıkıldım artık iyi karakterlerin güçlü olmasına. Kötü karakterin biri çıksın da yıksın ortalığı be.

m-24 sanırım m-21'in güçlenmesi için ön ayak olucak. Organizasyonun araştırmada frankenstein'dan önde gitme olasılığı daha yüksek çünkü daha fazla verileri var ve m-24 bu sayede güçlendirilmiş olabilir. m-21'e dolayısıyla Frankenstein'a ulaşmayı başarırsa m-24 zayıflayan rai için çok büyük destek bulunmuş olucak.

thosy

M-24 de tayfaya katılacak gibi duruyor. Diğer 3 ajanı öldürmezlerse gene bir elder ile savaş başlayabilir.

M-24 gelsin iyi olur ya konu çeşitliliği de katar. M-21'in güçlenmesi ve gruba taze kan lazım zaten. Ayrıyeten güçlendirilmiş ve m-21'den farklı bir şekilde mind trick kasan da bir elemandı dövüşlerde çok yardımcı olur.

Not:Bu arada sayfa sayıları biraz düşmeye başladı şu son sayılarda yakışmıyor :D

WoLFy

arkadaşlar sizden bi ricam var.noblesse okuyorumda güncele yetişmeye çalışıyorum şuan 190 dayım ve hiçbirşey anlamadım biri bana bu bölümde neler oluyor anlatabilimi şimdiden saolun

Beyler konuya baktım millet övmüş manhwayı bi bakim dedim ve sadece bakmak için girdiğim manhwanın dün 2-3 saatte 61 bölüm okudum (61 Trabzon :) ). Bu günde okurum en az bi 50 bölüm ohh. Konusu çok güzel renkli veee... O NASIL Bİ BAŞ KARAKTERDİR AGAAA :eek:

yemin edfiyorum daha tabuttan çıkarken aklma ilk gelen şey "Kız olsam 1 sn düşünmez hemen ..." oldu. Ben Itachi fanıyım Itachiden başka kaşıklı yok die düşünürdüm hep Manga dünyasında ama (bu arada bu adam gibi okuduğum ilk Manhwa) Noblesse ye bakana kadar tabi :) Bi karakter bu kadar karizma olamaz. Mesela OP de çoğu sahnede Zoro reiz Karizma akarr Narutoda da Itachi falan öle ama bu herif Karizmalığın kitabını yazmış resmen.

Fanı olduğum karakterlerin arasına girdi :) bölece 2 Vampir oldu :) Alucard ve Rai :)
Olum bende 4-5 bölüm okudum da karizma neresindeydi kaçırdığım ? :D

4-5 bölüm ile yargılamamak gerek 4.bölümde dünyayı önünde diz çöktüren manga karakteri varda biz mi bilmiyoruz. Rai nasıl bu kadar güçlü diyenlerin cevabını zaten veriyor ileri ki bölümlerde, Kurgusu ise en az bir one piece kadar var. Göze çarpan hiçbir bugu yok. Naruto'daki gibi bir dediğini 20-30 bölüm sonra inkar etme yok. Bazen uzun ara veriyorlar ki seri sapmasın konusu dağılmasın hakkını da veriyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık