Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Korkuyorum madukla daha once yolladigi canavar geri gelcek final tadi vermedi bu kadar ozensiz savasin baslamasi filan ne bilim başladim bitirim diye okuyorum tadim kacti.

471

Raizel Sharingan ile halletti Maduke'yi.Şimdi bu adamın 200 bölümdür ayağı çukurda böyle bir teknikten sonra nolacak?Bu mevzu seride gerçekten can sıkıcı.Maduke'nin bu kadar abartılı şekilde güçlü olması da aynı şekilde.Yeni başlayacak arc son arc olacak seride muhtemelen.
Dediğim çıkmış. :) Ayrı boyuta yollar güçlü olması önemli değil diyordum.

Raizel bildiğin Uchiha zaten.Naruto'ya koysan sırıtmaz o derece benzerlikler var.

Bu kan taşı dedikleri de bildiğin filozof taşı işte.Yakında tüm dünyaya uygulayan final boss ortaya çıkar ve biter sanırım.

Dediğim çıkmış. :) Ayrı boyuta yollar güçlü olması önemli değil diyordum.

Raizel bildiğin Uchiha zaten.Naruto'ya koysan sırıtmaz o derece benzerlikler var.

Bu kan taşı dedikleri de bildiğin filozof taşı işte.Yakında tüm dünyaya uygulayan final boss ortaya çıkar ve biter sanırım.
Herkesde cero atıyor :S Pek çok seriden alıntılar var.Tek arc kaldı muhtemelen.13. ve 1. ulu işlenmeyenler.

Simdi biz neden burdayiz, nicin burdayiz. Nasil ciktik buraya ve neden burdayiz. Bu ara kim cikardin lan beni buraya...

Ahhahaha aklima bu replik geldi varya tam olmasada. Rahmetli Kemal Sunal olsa o bile gulerdi. Adam simdi konuyu nereye bagliyacak cozemiyorum bide bunlar akraba degilmi arkadas :hoo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık