Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

MUZAKA BAŞGAN!!!!
"Senin için öleceğim" yazıyormuş, bir kahpe için yaktın kendini BAŞGAN!!!

"muzaka-nim"

Başgan, sen gittin, geriye iki yiğidin kaldı. İşte senin arkandan dün "Muzaka-nim!" diyenler, bugün intikam hırsınla "MUZAKA-NİM!!!" diyecek!!! Ey maduke, son saniyelerini iyi kullan, çünkü saniyeler içinde acıya doyamayacaksın!!!...

MUZAKA BAŞGAN!!!!

"muzaka-nim"

Başgan, sen gittin, geriye iki yiğidin kaldı. İşte senin arkandan dün "Muzaka-nim!" diyenler, bugün intikam hırsınla "MUZAKA-NİM!!!" diyecek!!! Ey maduke, son saniyelerini iyi kullan, çünkü saniyeler içinde acıya doyamayacaksın!!!...
Ahahahahahah bu nasıl gaza gelmedir. Muzaka reis.

Ahahahahahah bu nasıl gaza gelmedir. Muzaka reis.
Son Dakika: Maduke ve Kurtadam orduları pert olmuş vaziyette bulundu, 1. Ulu endişeli, Raizel cigarasını üttürüyor, Sarı saçlı reyiz Maduke'un kelleyi nereye assam diye düşünüyor...

Ve onca Noble ve Kurtadam, akıllarda tek soru, Muzaka Başgan'ın intikamı alındı mı? -muzaka başgan ayağa kalkar ve- "Hayır, daha yeni başlıyoruz..."

Son Dakika: Maduke ve Kurtadam orduları pert olmuş vaziyette bulundu, 1. Ulu endişeli, Raizel cigarasını üttürüyor, Sarı saçlı reyiz Maduke'un kelleyi nereye assam diye düşünüyor...

Ve onca Noble ve Kurtadam, akıllarda tek soru, Muzaka Başgan'ın intikamı alındı mı? -muzaka başgan ayağa kalkar ve- "Hayır, daha yeni başlıyoruz..."
Tamamen dalgasına.

Nihayet güncele geldim. Seri son yüz sayıdır falan tekrara düşüyor bana göre. Sıkmaya başlıyor bu yüzden. Çizimlerde ortalara doğru en iyi halindeydi, sonlara doğru bozulmaya başladı. Yine de keyifliydi okuması. Umarım 1. Ulu ve Crombell'i sağlam bir şekilde işleyip tez zamanda bitirirler manhwayı, daha fazla tekrara düşmeden. Son olarak;
Efendim>
:utan:

MUZAKA BAŞGAN!!!!

"muzaka-nim"

Mizuka çok saçma yenildi. %100 handikap, kazanma şansı yok. Böyle vs mi olur la? Beğenmedim baştan çizin.

Ayrıca not düşelim, son arc bosu Rai'nin ailesinden biri olacak, bir ihtimal abisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık