Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

"Hey. Gajutel. Your brother's here." :hhh:
390. Bölüm

Rawlara bakmak kötü oluyor. Bölümün tüm heyecanı kaçıyor yav, şöyle güzel bir bölümü bile okuyasım yoktu. :(
Gercekten raw'lara bakmayin, ben bekmiyorum ve bolumun tadindan gecilmiyor, hele ki su giris, franky bilerek bu kadar gecikmis gibi gorunuyor
o gulusu oyle simarik bir ifade ile vermek icin adam can atiyor :D :D

bu arada raw'lari spoiler icine alan arkadaslara tesekkurler, spoiler yemek istemem dogrusu :D

Gercekten raw'lara bakmayin, ben bekmiyorum ve bolumun tadindan gecilmiyor, hele ki su giris, franky bilerek bu kadar gecikmis gibi gorunuyor

bu arada raw'lari spoiler icine alan arkadaslara tesekkurler, spoiler yemek istemem dogrusu :D
o rawlar bakılmayacak gibi değil. bir sayı daha atsaydı hele tadından yenmezdi :/

393. Bölümden bir kaç kare spoilerin içinde. Yorum yaparkende spoiler içinde yapalım.

Ben de..
Düşman için elimden gelini yapacağım.

Bu, bu ne...!?
Rainin eğil emrine karşı gelebilecek var mı acaba. İhtiyar baya güçlü görünüyor belki o çok düşük bi ihtimal ayakta kalabilir.

Son düzenleme:
393. Bölümden bir kaç kare spoilerin içinde. Yorum yaparkende spoiler içinde yapalım.

Ben de..

Bu, bu ne...!?
Rainin eğil emrine karşı gelebilecek var mı acaba. İhtiyar baya güçlü görünüyor belki o çok düşük bi ihtimal ayakta kalabilir.
Muzaka, Lord ve 1 numaralı Ulu ayakta kalır her türlü, en azından Muzaka'dan eminim.

Ben de..

Bu, bu ne...!?
tam sayı verilirse de atarsın raw maw her türlü gideri var. teşekkür :good:

bir raw daha gelseydi bunu yazmazdın. :/
Hehe. :D Çaktırma abi. :fool:

Bölümler şahane ya. Bu bölümleri kaç aydır bekliyoruz bir de. Rawlara bakarak heyecanını kaçırmadan okumak daha iyi olacak. :D

Reyiz her zamanki bilindik Franky. :cool: :ehe:

raisei

Ben de..

Bu, bu ne...!?
bu bölümü nerden okuyabilirim :DDDD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık