Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

wow ne yapti oyle :)) yav simdi bu rostis eski klan lideri heralde anladikta kan alaninidami kullanabiliyor o zaman lordmuymus bu herif tamda yerinde bitirdiler :)

wow ne yapti oyle :)) yw simdi bu rostis eski klan lideri heralde anladikta kan alaninidami kullanabiliyor o zaman lordmuymus bu herif tamda yerinde bitirdiler :)
Hayır Rai'nin gücüyle Roctis'in gücünü kıyaslıyor.Orada kan sahasından bahsetmiyor Rai den hissettiği gücü ölçüyor,zaten kendi de diyor "bu adam Roctis-nim den daha güçlü o zaman bu adam lord olmalı" çünkü bir klan liderinden güçlü sadece lord olabilir diye biliyor.Yani kısacası asilzadeden(Rai'den) haberi yok.

Edit:Bazı yabancı forumlarda da Roctis'in kan sahası kullandığını düşünüyorla belki senin dediğin gibi de olabilir ama bence orada gücünden bahsediyordu.

Edit 2:Bir de şöyle bir şey buldum."Kan sahasını sadece gerçek asilzade(Rai) doğal olarak kullanabilir ve Ragnarok'u kullanan Lord kan sahasını kullanabilir." yani Lord bile ruh silahı olmadan kan sahası kullanamıyor ama asilzade hiç bir araca ihtiyaç duymadan kan sahasını kullanabiliyor.

hmm anladim bende orda rostisden güçlü bu adam dediğini anladımda ingilizce olmadığı için kan alanını kıyaslıyor sandım :)
belki rainin tabutunu bu herif ortadan kaybetmiştir dünyaya gelip böyle bir organizasyon kurmasındaki amacı ne acaba

ingilizcesinde "presence" olarak geçiyor ben de onu gücünün varlığı olarak anladım.Ne kadar doğru tabi bilemem de bir de yukarıda ikinci editte söylediğim gibi Kan sahasını Lord bile Ragnarok olmadan kullanamıyor.

Tabutun kaybolma kısmıyla ilgili olarakta belki Rai den korktukları için ondan kurtulmak istemişlerdir.Dünyaya hükmetmek istiyordur belkide ihanet edenler

Roctis ve bir kaç klan lideri yüzünden uykuya giriyor Rai söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Frankestein o yüzden çok kızıyor ya Roctis'e efendisine ihanet etmiş.

Onlar yüzünden olmuşta her şey ama ne için böyle bir şey yapmışlar?
Kendilerine karşı tehdit olarak görmüşlerdir, gücünü elde etmeye çalışmışlardır, noble'ların dünya üzerindeki etkisini değiştirmek istiyorlardır sayarsın bir sürü. Ben o gücü ne köşeye sıkıştırmıştır onu daha çok merak ediyorum.

Kendilerine karşı tehdit olarak görmüşlerdir, gücünü elde etmeye çalışmışlardır, noble'ların dünya üzerindeki etkisini değiştirmek istiyorlardır sayarsın bir sürü. Ben o gücü ne köşeye sıkıştırmıştır onu daha çok merak ediyorum.
Sıkıştırma değilde kandırma olabilir,tabi illaha bir sıkıştırma olacaksa kurt adamların hepsi birlikte dalmıştır belki:D

Sıkıştırma değilde kandırma olabilir,tabi illaha bir sıkıştırma olacaksa kurt adamların hepsi birlikte dalmıştır belki:D
Kurt adam gücünü aktif hale getirebiliyor neden aksini yapamasın bence kurt adamlar Rai'ye karşı güçsüz kalır. Kandırma daha mantıklı çabuk güvenen bir karakter Rai.

kurtadamlar falan cikacak heralde ilerde karşımıza iyice derinleşmeye başladı :) gerçi takıma bir iki tane şöyle taş gibi hatun bulsalar hiçde fena olmaz :) jakein yanındaki hatun gayet iyiydi harcadılar onu marymiydi adı neydi o tarz bişey fena olmaz hani :) bide o lord okula falan gelse raiye falan yazsa biraz fena olmaz :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık