Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Veritas, The Breaker, King of Hell, Island gibi çok kaliteli Manhwaları var Korelilerin. Şimdi bunları bir kenara koyup Noblesse ve TOG gibi Webtoonlar daha iyi demek bence doğru değil, zevk - renk meselesi ama durum bu bence. Mizuka diriltildiğinde bıraktım Noblesse'i, Senaryo çok tekrar ediyor ve aksiyon dışında pek bir nanesi yok gibi geliyor bana. Tabi okuyanları tenzih ediyorum, görünce yazayım dedim o kadar. :(
veritas'a sozumuz yok, o zaten baslangic yapan seri, efsane dersek veritas gelir akla ilk
the breaker aynen ama new waves biraz bozdu ( epey bozdu ama neyse spoiler vermek istemiyorum )
king of hell iyi guzelde konusu karmasik
island okumadim
yukaridaki yazdiklarin serilerin hic biri kalitesiz diyebilecek birisi cikamaz, seri yayina girdigine gore degeri ve kalitesi var ve hedefledigi kitle var
ama tog ve noblesse suana dek okuduklarim arasinda konusunu tutturan en iyi serilerden 2 tanesi

en azindan nereden geldigi belli olmayan guc artisi olmuyor ( anlamayanlar icin soyledigim seri : fairy tail )
veya ana karekter dogustan beri en guclu degil ( anlamayanlar icin soyledigim seri : naruto )
yavas yavas gucleniyorlar ve bu guc nereden gelip nasil kazanildigi gosteriliyor

neyse konudan uzaklasmayalim.

Rajak'ın peder niye bölmüşse silahı. Şimdi uyanmış olsaydı canlı olurdu belki. En güçlü klan lideri de sahalara geliyor, kurtları benzetecek gibi. Silahı nasıl birşey acaba

Rajak'ın peder niye bölmüşse silahı. Şimdi uyanmış olsaydı canlı olurdu belki. En güçlü klan lideri de sahalara geliyor, kurtları benzetecek gibi. Silahı nasıl birşey acaba
Bölmesinin asıl sebebi Rajak'ın bir soylu olarak sınırlarını aşması. Flashback'te soyluların sınırlarını kabul ettiklerini ve bu yüzden güçlenmelerinin bir sınırı olduğunu belirtmişti. Yani Rajak'a baştan dezavantaj verip bu dezavantajını kapatması için daha çok çalışmasını ve potansiyelini daha çok ortaya çıkarmasını sağlamak istedi. Ha Rajak'ın silahı o anda tam olmuş olsaydı paçayı kurtarabilir miydi? Belki. Peki baştan beri ruh silahı tam olsaydı potansiyelini bu kadar ortaya çıkarabilir miydi? Babasına göre çıkaramazdı demek ki. Burada yapılan dezavantaj verip motivasyon artırmak bir nevi.

Bir şeyi merak ettim, şimdi lordluk ve klan reisliği nesilden nesile uzun zamanlarda aktarılıyor ya, aynı şekilde asilzadelikte aktarılıyor mudur? Yoksa soylu ırkının başından beri Rai mi asilzade? Böyle bir bilgi geçti mi hiç

Bir şeyi merak ettim, şimdi lordluk ve klan reisliği nesilden nesile uzun zamanlarda aktarılıyor ya, aynı şekilde asilzadelikte aktarılıyor mudur? Yoksa soylu ırkının başından beri Rai mi asilzade? Böyle bir bilgi geçti mi hiç
Bildiğm kadarıyla yok. Öyle hatırlıyorum nedense.

Rai ve önceki Lord ikisi de 2000 küsür yıldır yaşamaktaydılar. Ondan öncesine dair bir bilgi geçmedi.

3 günde güncele geldim seride.
Ulan Rajak'a yapılacak işmiydi o şerefsizler adam onuruyla mücadele etti gerçekten ,gladius ve o yaşlı pis bunağı klanıyla birlikte lukedoniadan silmek gerek
Rael intikam alacaktır malum ruh silahıda tamamlandı ama ondan önce Frankesteindan birşeyler bekliyorum ben.
Kaye ile karşılaşacak grubun canlı çıkabileceğini sanmıyorum.
Muzakada 2nci ulunun defterini dürecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık