Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Çıraktaki potansiyel adına beklenti içinde olan bu kadar kişi olduğunu bilmiyordum. Oysa saklı assolist gözüyle bakıyordum sürekli ona.:/

354

Crombel, Maduk'un planlarını öğrenmeye ve Muzaka'ya söylemeye çalışacakmış. Bir an önce öğrense de bizi de bu dertten kurtarsa. :/
Arada çocukların muhabbeti, Rai ve Seira ne diyor la bu denişikler modunda takılıyorlar. :D Tao güzel sallamış yalnız, takdir ettim.
Veee.... Sonunda verdiğim tepki, siteden uzunca bir süre tatile çıkmamı sağlardı sanırım. :D

iyi yerde bitti. 3 hain rajakı kötü yerde yakaladı. ne lukedoniada nede bizimkilere yakın. yinede o 3 ünün tek basına gejutel ve lordda ordayken kazanabileceklerini sanmıyorum. bakalım nasıl baglıyacak orayı.

Rajak gidici, örgütten yığınla ulu geberdi, bunlardan da birinin yol alması lazımdı.Rael'in de güçlenme arzusu alev almışken Rajak'ın ölmesiyle ruh silahı tamamlanacak, Rael de öfkeyle gidip hayın kabile reislerinin derisini yüzecek falan...

354

Crombel, Maduk'un planlarını öğrenmeye ve Muzaka'ya söylemeye çalışacakmış. Bir an önce öğrense de bizi de bu dertten kurtarsa. :/
Arada çocukların muhabbeti, Rai ve Seira ne diyor la bu denişikler modunda takılıyorlar. :D Tao güzel sallamış yalnız, takdir ettim.
Veee.... Sonunda verdiğim tepki, siteden uzunca bir süre tatile çıkmamı sağlardı sanırım. :D
Mazuka Crombel muhabbeti iyiydi. Arada öyle boş bir muhabbet ve sonda senin verdiğin tepki. Ora çok iyi olmuş.

Mazuka Crombel muhabbeti iyiydi. Arada öyle boş bir muhabbet ve sonda senin verdiğin tepki. Ora çok iyi olmuş.
Aynen. Güzel başladı, güzel bitti.

Üçlü Rajak'ı bizzat sonsuz uykusuna yatıracaklar gibi görünüyor. Üçünün de normal bir klan reisinden güçlü olduğunu düşünürsek ve Rael'in kendi güçsüzlüğüne ve acizliğine sitem ettiği son sayıları da işin içine dahil edersek, şu an için görünen en makul senaryo @seyyah ın bahsettiği olur sanırım.
Gerçi dün, bölüm yorumlarına şöyle bir göz attım da bir çok kişi Regis'in ölmesini istemiyor. Bakalım nasıl bağlanacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık