Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nika mı, Yoksa Enma mı Daha Çok Darbe Vurdu?

Hangisi fanlar için daha kötü oldu ?

• NİKA

• ENMA

• Al birini vur ötekine :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yapma yaw, 1 ayda hiçbir şey yapmadan uyanış açması mantıklı demek. Serideki en büyük güç ama germa gücleriyle denk tutuyorsunuz? İki karakter denk diye?
Kendini geliştiren, öğrenmeye açık birisi için bence de normal. Doffy'de uyanış gördükten sonra üzerine gitmesini ben de bekliyordum.
Damdan düşer gibi ufakta olsa arka plan vermeden oldu ona bir şey diyemem. Fakat gördüklerini uygulamaya çalışıyor bizimde gördüğümüz kadarıyla. Buna en yakın örneği yine Wano'da imparatorlardan öğrenerek hakisine yoğunlaşmasıyla meyve iptali yapması.

Nika gömüyoruz diye enma normalleştirilmeye çalışılmasın. Kral hakinin K'sini bilmeyen kullanıcısına kral haki açtırıp buda yetmiyormuş gibi saldırılarına efektif bir şekilde ekleyen bir kılıç enma. Nika'dan sonra serideki en rezalet güçlendirmedir enma.

Enma bence normal görülebilir bir güçlenme .

Nika ise bam başka bir şey. Bir anda Tom ve Jerry okumaya başladık .

Şu an Kizaru ile Luffy dövüşünün vereceği dövüş zevkini Jerry Luffynin şaklabanlıkları gölgeledi .

Kişiliğinin olmadığını söylemedim, aksine vahşi bir kişiliğinin olduğunu söyledim. Zorla kral haki kullandırtsa bile eğer Enma'yı zaptedemezse ölümüne sebep olacaktı. Zorluğunu çekti, zaptetti, kullandı. Nika direkt bedavadan güçlendirdi. Zorlanma falan olmadı Kaido'dan yediği bedava dayağı saymazsak.
Enma'nın kullanma koşulları var demek ki zaptetmesi gerekiyor vs vs. Nika meyvesinin yok mu demek ? Gel sen meyve 800 yıldır uyanma Luffy'de uyan 😶 Demek ki o da bazı şartları sağlamış sadece daha görmedik.

Diğeri de var olan hakiyi tetikledi, sonuçta kral haki de doğustan gelen güç Ne farkı var? :oleyo: haa doğustan gelen hakiyi tetiklemesi mantıksız, ama genleri tetiklemesi mantıklı? Hem annesi o genler uyanmasın diye ilaç içmişken? Ben hafi haterim, siz de işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz.

Yapma yaw, 1 ayda hiçbir şey yapmadan uyanış açması mantıklı demek. Serideki en büyük güç ama germa gücleriyle denk tutuyorsunuz? İki karakter denk diye?
İşimize geldiği gibi yorumlamıyoruz. Sanji'nin güç artışının seride bir temeli var. Bu adamın genleriyle oynandığını biliyorduk ama başarısız sandık. Sonradan suit ile genlerinin tetiklenmesi sırıtmıyor. Sonuçta çocukluğunu biliyoruz.

Aynı şekilde Zoro'da kral haki olabileceği çok önceden işlenmeliydi. Bu işlense Enma sayesinde kral hakiyi açması benim açımdan yine problem değil. Bu güçten haberi bile yokken 5 dakikada son seviye kullanması problem.

Ben iki karakter denk demiyorum bu yorumu diyenlere yazabilirsin. Yakın güçteler diyorum çünkü ikisinin de öne çıkan özellikleri var.

Enma'nın kullanma koşulları var demek ki zaptetmesi gerekiyor vs vs. Nika meyvesinin yok mu demek ? Gel sen meyve 800 yıldır uyanma Luffy'de uyan 😶 Demek ki o da bazı şartları sağlamış sadece daha görmedik.
Uyanış için henüz görmediğimiz şartların olabilme ihtimali masada evet, ama Luffy'ninkinde soyağacının büyük pay oynadığı ortada. Üstelik retcon. Enma için kullanma koşulları var diyemem hani elektrikli süpürge değil bu:D Zoro'nun da soyağacı boş beleş değil ama çocukluğundan beri en iyi kılıç ustası olma yolunda çalışıp ekmeğini taştan çıkaran bir karakter. Kullanma koşulları biraz fazla basit geldi bana. Kendini kılıcına kanıtlayarak kazandı o güçlendirmeyi. O noktaya gelene kadar bir kamyon badire atlattı gözünü bile kaybetti adam. Ha çok daha iyi şekilde işleyebilirdi Enma ve kral haki olayını ama yapmadı. Zaten genel olarak Loguetown'da göz kırptığı kılıçlara ilişkin seri boyunca 3-5 şey gördük veya görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık