Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Yer yemez söylediği şey. Güç. İçimden aktığını hissedebiliyorum. Bu inanılmaz. Sanki tüm dünyayı kontrol edebilir mişim gibi. işe MarineFord'u batırmakla başlayacağım. Bunu 10 saniye önce yediği meyve için diyor.

10 saniye önce yedi. Gücünün zirvesinde felan geçiniz.

Kontrol edemiyorum daha şu an diyor. Direk meyvenin verdiği gücü görüyon yer yemez.
Teach'in farkını görüyoruz. Herhangi biri yese böyle alışamazdı kullanmaya. Teach'e artı yazar bu sahneler. Meyveye değil.

Reyiz Doflamingo ada kadar kafes yapınca bir şey yok Luffy yapamaz miydi yani? Zaten lastik uyanisiyla olan beklentiler içerisinde büyümesi vardı.

Kaido ada kadar magma ejderine dönüşüyor da Luffy'den niye beklenmiyor?
Bak alpa, benim seride en sevdiğim karakter luffy. Potansiyeli herkesten daha fazla olan bir karakter. Hiç meyve yemeseydi de bu adam rogerı da, wb yi de, garpı da geçecekti ama bu kadar hızlı değil.

Fazla sidik yarıştırdığınız için, sevdiğiniz karakterin güçlü bir meyve, kılıç vs kullanmasını istemiyorsunuz ama karakteri ondan bağımsız düşünmek saçma. Serinin yaratıcısı böyle tasarlamış gerisi gerçeklikten kaçan fan yorumları oluyor. Güçlü karakterler, güçlü meyveler kılıçlar vs kullancak bundan normal bir şey yok.

Nika benim zevklerime çok ters düşüyor ve aynı zamanda seride büyük plot hole oluşturduğundan hazzetmiyorum ama gerçekten g5 nika çok fazla güçlü. Luffy g5 siz bir yonkouyla çarpışacak seviyede olsa da yenmekten uzaktı. Kaido defalarca kez başa sarıp sarıp dövdü luffy i ama g5 karşısında çaresiz kaldı. İkisinin final atakları arasındaki güç farkı bile belli ediyor çoğu şeyi. Luffy daha 19 yaşında bir karakter ve bu seride 40 larda falan prime a giriliyor. G5 siz kaidoya yenilmesi luffy i küçültmez, bir time skip e yine hallederdi ama nika süreci çok hızlandırdı ve seri istemediğim şekilde seçilmiş kişi olayına girdi. Nika meyvesi de kilit rolü alan parçalardan biri. Gorosei nin vs nasıl korktuğunu falan biliyoruz hepimiz. Daha tonla şey var tekrara düşmeye gerek yok. Bu meyve 1 bilemedin 2-3 tür. Logialar vs derken kendiniz bile inanmıyorsunuzdur.

Soruna gelecek olursak bu arc o dediğini nikasız yapamazdı. Ada kadar büyük olmasını geçtim ona yakın bir yumruk şu ana kadar nikasız görmedik. Nika olmadan bu dövüşü de kazanamazdı.

Teach'in farkını görüyoruz. Herhangi biri yese böyle alışamazdı kullanmaya. Teach'e artı yazar bu sahneler. Meyveye değil.
I cant control it yet.:D

Hiç enerji harcamadan dünyayı sallıyor. Kontrol edebilirim diyor. Güç içimden akıyor diyor.:D Hani Luffy'nin uyanış sonra bedeniyle ilgili yapabileceklerine atıf gibi.:D Teach bunu dünya için kastediyor.

Evet arkadaşlar manga sayfası önünüzde. Daha söze gerek yok.:D

Dövüş stili ile alakalı olsa Lucci, Kizaru, Saturn karşısında bu kadar baskın olmazdı. G5 Luffy'yi Kaido kadar iyi dövmüş biri şu anlık yok. G5 değil Luffy fazla geldi. Savaşı hakiyle kazandı.
Nika olmadan o hakisiyle bir 10 kere daha kaybeder belki kaido yeter artık diyip pes ederse kazanırdı.

I cant control it yet.:D

Hiç enerji harcamadan dünyayı sallıyor. Kontrol edebilirim diyor. Güç içimden akıyor diyor.:D Hani Luffy'nin uyanış sonra bedeniyle ilgili yapabileceklerine atıf gibi.:D Teach bunu dünya için kastediyor.

Evet arkadaşlar manga sayfası önünüzde. Daha söze gerek yok.:D
Güçlü hemen gücünü belli eder meyvenin. Teach çok güçlü olduğu için meyveyi daha güçlü kullanıyor. Usopp yese mesela oturduğum koltuğu bile sallayamazdı.

Bu iş artık enma buff değil aslında zoro nerflendi seviyesine gelmeye başladı. Nikanın gücünü reddetmeyin seri ilerledikçe çok ağır patlarsınız 😌

Nika olmadan o hakisiyle bir 10 kere daha kaybeder belki kaido yeter artık diyip pes ederse kazanırdı.
Karşıdakinde sanki meyve yokmuş gibi yorum atıyon. Kıçı kırık Pika bile ada kadar oluyor. Luffy'nin o kadar büyük yumruk yapmasına mi şaşırıyon. Zaten öncesinde meyveden çok büyük bir güç almıyordu. Uyanış ile yetenekleri seviye atladı. Karsidakilerin hepsi adalarla oynuyordu meyveleriyle. Luffy bunlara karşı durmak i in g4 gelistirdi. Hakisibi yiyip bitiriyordu. Başka.hakisi biten adam görmedik. Dof Katakuri bunun karşılığında nasıl.bir dezavantaj giriyorsun diye cok sorguladı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık