Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Adam den den mushiden konuşurken bile her yer sallanıyordu.:D
Sen depremin ne olmasını bekliyorsun sinek ısırığımı olsaydı çok söze gerek yok internette araştır depremleri mangada ki etkisinden daha fazladır ama mangada o etkiyi bile verememiştir. Luffy söz konusu olunca milyon voltluk elektriklere kafa atıyor adam eliyle tutup şimşek fırlatıyor kaidoya bu absürt gelmiyor da depremin etkileri mi absürt geliyor sana?

Yahu NİKA, Kaido'nun Boro Breath atağını yeri çarşaf gibi sallayarak Kaido'ya iade ediyor, fiziken mümkün olmayan bir şeyi mümkün kılıyor, BB şimdi Deprem meyvesini uyandırdım dese NİKA için bu sadece Nokia telefonun titreşimi gibi olacak NİKA meşgule aldım deyip etkisiz kılacak, BB Karanlık Meyvesini uyandırdım dese, NİKA saçlarının arasından gece görüş gözlüğü çıkarıp BB'yi dövecek veya o kadar karanlığın içinden elini uzaya uzatıp Güneşi aşağı indirecek, Tanrı bu adam ne isterse onu yapıyor, diğer meyvelerin de uyanışlarının da bir önemi yok :)

Yahu NİKA, Kaido'nun Boro Breath atağını yeri çarşaf gibi sallayarak Kaido'ya iade ediyor, fiziken mümkün olmayan bir şeyi mümkün kılıyor, BB şimdi Deprem meyvesini uyandırdım dese NİKA için bu sadece Nokia telefonun titreşimi gibi olacak NİKA meşgule aldım deyip etkisiz kılacak, BB Karanlık Meyvesini uyandırdım dese, NİKA saçlarının arasından gece görüş gözlüğü çıkarıp BB'yi dövecek veya o kadar karanlığın içinden elini uzaya uzatıp Güneşi aşağı indirecek, Tanrı bu adam ne isterse onu yapıyor, diğer meyvelerin de uyanışlarının da bir önemi yok :)
Kardeş bir parşömen ile yapan var onu.

Son düzenleme:
Karakterin hakkı yenmiş devreye girelim. Her ne kadar luffy ve gudubet n*ka yı sevmesem de nika uyandıysa luffy şu
güce ulaştığı için. Öyle kehanet falan yazarın saçma retconuna da karakteri gömmeyin boşa. Şunu seride yapan 6 karakter var başka da çıkmaz büyük ihtimal. Bu senaryoyu toriko dan mavi şeytanının uyanışını çalarak yapmış, olsun. Lakin ki OP için bakarsak yok kehanet yok uyanacaktı falan geçelim bunları. Uyanacak olsa hadi retcon olmasın arlong da croco da magellan da uyanırdı akainu vurduğunda %1 de kaldı. Haki seviyesini en üste çıkardı ki uyandı bu güç. Kaido luffy yi ilk indirdiğinde ona bakan nika dır ama ortaya çıkamadı neden beden yetmiyordu şu güçle yetti. Yazarın meyveyi getirdiği noktayı sevmiyoruz kabul lakin taşıyıcı karakterinde gücü gömmeyelim...

Meyve retcon yediği için bu tarz konuları tartışmayı sevmesem de.. Nika meyvesi en güçlü meyvelerden.. ha bir iki savaştan sonra bitkin düştüğü için en iyi demem Logiaları ben hala tercih ederim.

Lastiğe gelirse iyi meyvelerden bir tanesiydi ama en iyiler arasında değildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık