Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yüklenilen özelliklerden dolayı en iyisi gibi gözüküyor ama bence en iyi olmayı hakeden meyve değil ve benim en sevdiğim meyve de değil

Adam ol diyor oluyor. Hayal gücü nerelere giderse, öyle bir meyve, Tanrı olmuş. Tatar Ramazan gibi "Lastik kesil ulen" dese, tüm gorosei ve kizaru lastiğe döner muhtemelen :oleyo2: :p

Dünya hükümetinin adını değiştirdiği, uyanmasından endişelendiği bir meyve olması bile onu üst düzey yapmaya yeter zaten. Üstüne bir Gorosei ve amirali aynı anda pankek yaptığını falan gördük yani.

vegapunk kaidou yerine bunu kopyalasaymış iki nika kaidouyu mahvedermiş. baksana momo koskoca kaidounun meyvesini yemesine rağmen gücü çöp... ama nika yeseydi o zaman adayı da insanları da kendisi kurtarabilirdi... bi çocuğun hayal gücünü hafife almayın.

Ben meyveyi kimse 800 yıldır luffy gibi kullanamadı veya uyandıramadı olayına da katılmıyorum. Ortada bir kehanet var, geleceğe gönderme var. Roger erken gelmişiz diyor yani Nika özel Luffy değil. Luffy'nin şansı bu zamanda doğmuş olması. Meyve 70 sene önce uyansa kehanet gerçekleşmeyeceği için doğru zamanı beklemiş. Birileri bunu yediyse bile uyanmak istemediyse kullanıcısı ölünce diriltmemiştir.

Ben meyveyi kimse 800 yıldır luffy gibi kullanamadı veya uyandıramadı olayına da katılmıyorum. Ortada bir kehanet var, geleceğe gönderme var. Roger erken gelmişiz diyor yani Nika özel Luffy değil. Luffy'nin şansı bu zamanda doğmuş olması. Meyve 70 sene önce uyansa kehanet gerçekleşmeyeceği için doğru zamanı beklemiş. Birileri bunu yediyse bile uyanmak istemediyse kullanıcısı ölünce diriltmemiştir.
Yav sen bakma bunlara kendi kendilerine tutunacak bir şey arıyorlar.

Yeri belli zamanı belli. 50 kişi söyledi zaten bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık