Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Laf söylemek için söylüyorsun. Biliyorsun bunu. Dof kendini iyileştirmesi meyveyle alakalı. Organlarını dikiyor. Salça olmak için yazıyorsun bari tutarlı yazalım lütfen.

Zoan olduğu tescillenmiş meyve paramecia gibi uyanış gösteriyor. Sen bana Dof diyorsun. Ama dur sana göre aynı şeydi. Değişen bir şey yok meyvede. Sadece adı değişti. Zoan falan da değildir senin için mesela. Hala parameciadır. :d
Luffy de meyvesinin ona verdiği güçle yapıyor bunları işte. Farkı yok. Demek ki yapılabilir bir şeymiş.

Nika ile Gomu ya farklı bir şey diyen birini görünce dayanamadım ne yapayım. Luffy iki meyve mi yemiş oldu şimdi. Ya da bir meyve bünyesinde iken meyvesi bir üstüyle güncellemiş mi oldu? :d

Burada uyanış ile lastik bedenine daha fazla fiziksel güç ve özgürlük gelir diyor. Lastik bedeniyle yapabildikleri konusunda artık daha esnek ki istediği gibi büyük küçülmesine delalet. Buna ek olarak bazı özellikler kazanıyor bu da direk Nika karskteri ile ilişkili. Şu gözlerin çıkar gibi gözükmesi şapka boya gözlük çıkarması gibi. Hayal ettiği olur gibi bir şey yok.
nasıl fantazi ederse öyle dövüşür ve yüzlere gülücük patlatır diyor yani hayal ettiği gibi dövüşüyor işte :S yani yaptıklarını da göz önüne alırsak buna toon force deriz zaten. fakat bu güç mutlak anlamına gelmiyor elbette. onlarca sayfadır tartışıp da anlaşamadığınız şey bu ve okuması eğlenceli. çünkü Redd güzel sürüyor, resmen şu ya

Luffy de meyvesinin ona verdiği güçle yapıyor bunları işte. Farkı yok. Demek ki yapılabilir bir şeymiş.

Nika ile Gomu ya farklı bir şey diyen birini görünce dayanamadım ne yapayım. Luffy iki meyve mi yemiş oldu şimdi. Ya da bir meyve bünyesinde iken meyvesi bir üstüyle güncellemiş mi oldu? :d
Nika ve Gomu farklı zaten. Gomu diye bilirken meyvenin zoan dayanıklığından haberdar mıydık? Yoksa Zoan özelliklerini es mi geçiyoruz?

Gomu paramecia olarak bilinmiyor mu bu evrende? Nasıl aynı meyve oluyor?

Nika ve Gomu farklı zaten. Gomu diye bilirken meyvenin zoan dayanıklığından haberdar mıydık? Yoksa Zoan özelliklerini es mi geçiyoruz?

Gomu paramecia olarak bilinmiyor mu bu evrende? Nasıl aynı meyve oluyor?
şimdi alpamisin takıldığı şey, nikadan gomuyu çıkartmak. gorosei açıklamasında bedeni lastik özelliklerine sahip diyor yani yeni meyve değil sadece uyanmış meyve. sanki luffy yeni bi meyve yemiş gibi lanse edildiği için tetikleniyor adam sdflkgjsdfg

odanın redcon şeysine girmiyorum onun abv

Bu Luffy'nin meyveye özel değil ki.
Doff'un meyve de uyanışta logia gibiydi. Luffy belirtiyor.
Bu kişilerin yedikleri meyve tamamen o güce dayalı. Tel meyvesi yemiş. Etrafı tel yapıyor. Mochi meyvesi yemiş etrafı mochi yapıyor. Luffy mitolojik bir zoan meyvesi yiyor ve zoan meyvelerinin özelliklerinin yanı sıra bir de ekstra lastik özelliğini sahip oluyor ve uyanışında da lastik gücüyle etrafı ve rakibini istediği gibi şekillendiriyor. Üstüne bir şeyler üretiyor. Ben bunu yapamaz demiyorum. Meyvenin gücünü anlaşılması için belirtiyorum. Gariban Lucci ve Kaku'nun suçu neydi. Zoan meyvesi yemişler uyanış açıyorlar ama sadece kendilerine güç katıyor. Uyanış etrafa etki ediyorsa bunlarda bence toynak falan yapsaydı çevresini. Ortalama bir meyve ve ortalama bir meyve uyanışı budur. Luffy zaten mitolojik zoan meyvesi yediği için otomatik olarak ortalama seviye meyveye sahip olmaktan çıkıyor. Hem Zoan özelliklerine hem de diğer özelliği lastikle uyanışında etrafı etkileyebiliyor.

Tel meyvesiyle kendisinin birebir kopyasını yapıyor. Saç göz saçların rengi. Hatta elbiselerini bile. Kimse tel meyvesiyle nasıl yapıyor sorgulamadı. Ama luffy gözlük çıkardı diye sorgulandı.
Bak benim demek istediğim. Dof tel meyvesi yedi ve uyanışıyla bunları yapabilmesi normal fakat Luffy lastik meyvesi yemedi. Tam model ismini söylüyorum sana :D Luffy Mitolojik zoan meyvesi olan Hito Hito No Mi alt model Sun God Nika meyvesini yedi. Bak çok farklı dimi Dof ile Luffy arasında. Luffy'nin meyvesi zoan özellikleri yanı sıra ekstra lastik özelliği veriyor ve uyanışında da hem çevreyi, hem rakibini etkiliyor. Üstüne bir şeyler var ediyor. Yapamaz demiyorum yapabilir ama ortalama bir meyve bu kadar şeye sahip olur mu o muamma işte. Zoan uyanışını Lucci ve Kaku'da gördük. Hız ve güç veriyor belli ki. Ortalama bir meyve ve ortalama bir meyve uyanışı budur mesela.

şimdi alpamisin takıldığı şey, nikadan gomuyu çıkartmak. gorosei açıklamasında bedeni lastik özelliklerine sahip diyor yani yeni meyve değil sadece uyanmış meyve. sanki luffy yeni bi meyve yemiş gibi lanse edildiği için tetikleniyor adam sdflkgjsdfg
Oda'ya kızsın o zaman. Gomu diye bir meyve bile olmayabilir bu evrende.

Şimdi zoan iyileşmesi ve dayanıklılığı varken nasıl Gomu diye bildiğimiz meyveyle aynı diyeceğiz. Aynı şeyler mi, yoksa copium mu? 🤭

Oda'ya kızsın o zaman. Gomu diye bir meyve bile olmayabilir bu evrende.

Şimdi zoan iyileşmesi ve dayanıklılığı varken nasıl Gomu diye bildiğimiz meyveyle aynı diyeceğiz. Aynı şeyler mi, yoksa copium mu? 🤭
meyvenin tipi bile lastik top gibi olum sdşlfkghsşdflg

zorlama bişiler bırakayım şuraya dursddfgs

Dayanıklılığından haberdardık ama. Sadece bunun sebebi olarak meyve özelliği olarak görülüyordu. Zoan olunca zoan dayanıklılığı olmuş oldu.
Tamam zoan özelliklerine sahip ve ekstra olarak lastik özelliği var. Uyanışında da bu lastik özelliğiyle çevreyi etkiliyor. Mitolojik zoan meyvesi yediği için zaten üst seviye bir meyve klasmanına giriyor yediği meyve. Üstüne uyanışında da diğer meyveler gibi etrafı etkiliyor. Zoan uyanışını Lucci ve Kaku'da gördük. Sadece kendine güç katıyor. Bu adamlar etrafı etkilemiyor. Luffy hem mitolojik zoan güçlerine sahip hem de uyanışında lastik özelliğiyle etrafı düşmanı her şeyi etkiliyor.

Ama aynı şeyler oluyor nedense ve meyve ortalama güçte meyve oluyor. :D

Meyve bunları yapabilir diyorsunuz bunları kabul ediyorsunuz ama sonra ortalama güçte meyve diyorsunuz. Ben bunu anlamıyorum. :ehe:

Bu kişilerin yedikleri meyve tamamen o güce dayalı. Tel meyvesi yemiş. Etrafı tel yapıyor. Mochi meyvesi yemiş etrafı mochi yapıyor. Luffy mitolojik bir zoan meyvesi yiyor ve zoan meyvelerinin özelliklerinin yanı sıra bir de ekstra lastik özelliğini sahip oluyor ve uyanışında da lastik gücüyle etrafı ve rakibini istediği gibi şekillendiriyor. Üstüne bir şeyler üretiyor. Ben bunu yapamaz demiyorum. Meyvenin gücünü anlaşılması için belirtiyorum. Gariban Lucci ve Kaku'nun suçu neydi. Zoan meyvesi yemişler uyanış açıyorlar ama sadece kendilerine güç katıyor. Uyanış etrafa etki ediyorsa bunlarda bence toynak falan yapsaydı çevresini. Ortalama bir meyve ve ortalama bir meyve uyanışı budur. Luffy zaten mitolojik zoan meyvesi yediği için otomatik olarak ortalama seviye meyveye sahip olmaktan çıkıyor. Hem Zoan özelliklerine hem de diğer özelliği lastikle uyanışında etrafı etkileyebiliyor.

Bak benim demek istediğim. Dof tel meyvesi yedi ve uyanışıyla bunları yapabilmesi normal fakat Luffy lastik meyvesi yemedi. Tam model ismini söylüyorum sana :D Luffy Mitolojik zoan meyvesi olan Hito Hito No Mi alt model Sun God Nika meyvesini yedi. Bak çok farklı dimi Dof ile Luffy arasında. Luffy'nin meyvesi zoan özellikleri yanı sıra ekstra lastik özelliği veriyor ve uyanışında da hem çevreyi, hem rakibini etkiliyor. Üstüne bir şeyler var ediyor. Yapamaz demiyorum yapabilir ama ortalama bir meyve bu kadar şeye sahip olur mu o muamma işte. Zoan uyanışını Lucci ve Kaku'da gördük. Hız ve güç veriyor belli ki. Ortalama bir meyve ve ortalama bir meyve uyanışı budur mesela.
Dofun tel meyvesiyle organ dikmesi meyvesiyle yaoabilecegi bir şey diye nereden çıkardın? Kendisinin aynı klonunu yapıyor bu kendisi gibi konuşuyor. Plazma TV yapıyor. Ateş çıkarıyor o tel. Evet uyanışında da çevreyi etkiliyor. Ve sanki paramecia değil gibi dediği sıra kimse bu meyve farklı demedi. Şimdi en ince ayrıntısına kadar elestiriyonuz.

Luffy'nin meyvesi paramecia değil zaten mitolojik xoan. Mitlojik zoan özelliklerinin de standardı yok. Dönüştüğü şeyin ozelliklerini alıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık