Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nika Meyvesi Ne Kadar İyi?

Nika meyvesi ne kadar iyi?

• Serideki en iyi şeytan meyvesi

• Üst düzey meyvelerden biri

• Ortalama bir meyve

• Kötü meyve

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sen bence dediklerini bir tart düşün başka bir şey demiyorum. Luffy yok ol dedimi yok olmaz ama pizza hamuru yapabilir. Evrene hükmetmiyor ama hayal ettiklerini yapabiliyor. Kafası koparsa yalayıp yerine takabilir. Hayalin sınırlarını sen belirliyon istediğin gibi anlaşılan. O zaman hayal ettiği diye demeyeceksin. Ona uygun bir fiil bul. Hayal etmenin ucu bucağı olmaz sınırı olmaz zaten.
Yo gayet açık.
Sen olayı absürt bir noktaya çekip kendi kendine bir yere varmaya çalışıyorsun.

Hayal etmenin sınırı olur bu arada, hayal gücü diyoruz ona.

Yo gayet açık.
Sen olayı absürt bir noktaya çekip kendi kendine bir yere varmaya çalışıyorsun.

Hayal etmenin sınırı olur bu arada, hayal gücü diyoruz ona.
Hayal etmenin nasıl sınırı olabilir aga? Luffy hiç zarar almayacak bir deri hayal etse bu hayali olur mu olmaz mı? Bu hayalin sınırı mı? Ne anlatıyon abi. :D

Meyveyi aklamak için işinize gelince komedi unsuru diyip geçiştiriyorsunuz. Lastik gücünün yanı sıra çok daha özgürlük sağlayıp hayal ettiği şeyleri yapmasını sağlıyor. Ağacı koparıp dişleriyle bir anda beyzbol sopası yapıyor. Boya ve beyzbol da oynanan kaskı falan ortaya çıkarıyor. Tabi işinize gelmediği için komedi unsuru oluyor sizin için o an. :D
Lufffy bir sürü şey hayal ediyor, niye onlar olmuyor o zaman?

Meyveyi aklayacağım diye goroseinin korkudan şekilden şekile girdiği,Luffy’i değil meyvenin potansiyel gücünden dolayı Luffy’i öldürmeye çalıştıkları, meyvenin ismini tarihten sildiği, posterde fotosu olunca çıldırdığı meyveyi ortalama kötü meyve gibi göstermeye çalışıyoruz. Böyle bakınca boşa kürek çeken siz gibi duruyorsunuz. :ehe:
Meyveyi aklama derdim yok. Mangada olanı söylüyorum. Gomu ve Nika aynı meyveler. Sen Gomu'yu Nika meyvesinin alt kümesi gibi bir şey demeye getiriyorsun. Kendi kafana göre bir yola girmişsin tutabilene aşk olsun. Gorosei'nin meyve ile alakalı yaptıklarına inkar eden yok ki. Adamlar söylemiş zaten. Ama ne hikmetse Luffy G5 açana kadar korktukları hiçbir durum gerçekleşmemiş. Luffy çok önemsiz canım ya :d

bilinen tarihteki en ünlü ve efsane kişi roger. joy boy u bilen yok, meyvesi goroseiye göre bile sadece efsane ve hikayeden ibaret. rogerı seçmemiş
Seri başında Roger’dı ama gizlenen tarihi öğrendikçe Joyboy'un daha önemli bir kişilik olduğunu gördük. Roger bile Joyboy diye birini olduğunu sonradan öğreniyor ve keşke senin zamanında doğsaydım diyor. Meyve neden Roger'ı seçmedi bilemeyiz, her güçlü kişiyi seçecek diye bir şey yok ama seçtikleri çok önemli kişiler. Meyveyi yiyen özgürlük savaşçısı olup dünyayı kurtarma misyonunu üstleniyor.

Meyveyi aklama derdim yok. Mangada olanı söylüyorum. Gomu ve Nika aynı meyveler. Sen Gomu'yu Nika meyvesinin alt kümesi gibi bir şey demeye getiriyorsun. Kendi kafana göre bir yola girmişsin tutabilene aşk olsun. Gorosei'nin meyve ile alakalı yaptıklarına inkar eden yok ki. Adamlar söylemiş zaten. Ama ne hikmetse Luffy G5 açana kadar korktukları hiçbir durum gerçekleşmemiş. Luffy çok önemsiz canım ya :d
Nika meyvesinin bir özelliği evet. Lastik özelliklerine de sahip tanrı modeli olan bir Zoan meyvesi.
Catarine Devon mistik zoan meyvesi. Tilkiye dönüşmesinin yanı sıra Bon Clay’ın meyvesinin özelliği de var. Bon Clay meyvesi ve Devon’un meyvesi. İkisine de aynı meyve diyorsan tartışmamıza gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık