Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar

Evet smoker gene ilginç bir o kadarda bilgilendirici ve dikkat edilmesi gereken bir konu hazırlamışsın.Ve son resim zaten herşeye bedel. Bir dönem arkadaşlar arasında uzaylı filmleri çok modayken yaptığımız muhabbetlerde tartıtışırdık.O zamanlarda şimdiki zamanlarda düşümcem hep aynıydı.Uzaylılar vardır yoktur tartışmaya açık bir konu fakat esas nokta eğer varlarsa ve dünya'ye gelirlerse şayet ben uzaylılara acırım.Çünki ben şahsen seninde resimde belirttiğin gibi insan'dan daha vahşi daha yırtıcı bir canlı türü olduğunu sanmıyorum.Son olarak ellerine sağlık çok güzel konu olmuş

Smoker hersey bir yana boyle super konular acman bir yana.
Gercekten sevdigim seyler paylasiyorsun eline emegine saglik!
( bircogunu okumustum ama yine okumak iyidir, insanoglu neler yapmis bilinmesi gerek... )

emegine saglık güzel bilgilendirme olmus.kelaynak ve anadolu parsı bizim ülkemizden güncel bilgi.sibirya kaplanlarını,hint aslanlarını ve kara gergedanıda hep national geographicten duyarız,ekstralarla iyi bilgilendik.özellikle su çin yunusu hakkında hiç bir sey bilmiyordum ama sanırım neslini tükenmiş saymak lazım.

birde insan denen predatorun sayısı ,dünyada yasayan tüm canlıların azalırken nedense hiç azalmıyor sondaki göndermenide tebrik ediyorum.bizimle yarısabilecek memeli,kus yada böcek türü yok,sadece asalak,bakteri ve virüsler gecerse gecer bizi ;)

Harika bir paylaşım harika . Ben de bu video ile desteklemek istiyorum senin ve (bence) birçoğumuzun görüşünü ;

[video=youtube;vk8V0eIR2nw]http://www.youtube.com/watch?v=vk8V0eIR2nw[/video]

eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş, yazık bize ama nereye kadar böyle doğayı sömürücez merak ediyorum

Gördüğüm en ilginç kuş türü
[video=youtube;wufAdZoxpcg]http://www.youtube.com/watch?v=wufAdZoxpcg[/video]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık