Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nerede Yaşıyorsunuz?

Yaşadığınız Yer?

• Kullanılan toplam oy
    181
Cehape zihniyeti çorba dağıtıyordu, iyi geldi bu serinlikte.
Sen bankta yatıyorum deyince aklıma Anamur'da iken yaz akşamları evden kaçıp bankta yattığım geceler geldi. Ören'deki Toki konutlarından şehrin gece manzarası öyle güzel olurdu ki. O manzara eşliğinde geçen günlerimi sorgular dururdum.

Sen bankta yatıyorum deyince aklıma Anamur'da iken yaz akşamları evden kaçıp bankta yattığım geceler geldi. Ören'deki Toki konutlarından şehrin gece manzarası öyle güzel olurdu ki. O manzara eşliğinde geçen günlerimi sorgular dururdum.

Çok yattım banklarda. Geceyi geçirdiğim günler de oldu. Artık yapmıyorum, ülke mülteci çöplüğüne döndü. 5 liraya adam bıçaklıyorlar.

Çok yattım banklarda. Geceyi geçirdiğim günler de oldu. Artık yapmıyorum, ülke mülteci çöplüğüne döndü. 5 liraya adam bıçaklıyorlar.
Anamur'da o dönemler Suriyeli mülteci sayısı 0 idi. Belediye başkanı almıyordu şehre. Sonradan belediye değişince yeni gelen başkan aldı ama o da gerçekten sınırlı sayıda aldı. Yani şu sıralar durum ne bilmiyorum ama ben her yaz Anamur'a giderim orada mülteci gördüğümü hiç hatırlamıyorum. Gerçekten çok nadir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık