Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Nekomamushi Ne Yapıyor?

Neko ne yapıyor

• Başka elemanlar topluyor

Kullanılan: 20 64.5%
  • Savaşta

Kullanılan: 1 3.2%
  • Yol uzun sürdü

Kullanılan: 7 22.6%
  • Hiç biri

Kullanılan: 3 9.7%

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neko eğer sonraki bölüm gelirse çok kötü olur wano ya gelmek için sıra bekliyorlar heralde bu yüzden savaşın ortalarına doğru geleceğini ve gelirkende yaninda bizim hasir sapka filosunuda getirecegini dusunuyorum. Bizim filo wano'nun girisine kadar gelebilir. Oraya kadar luffy'nin vivre card ini takip ederek ama wano ya giremez bu yuzden neko'nun bizimkilere Wano ya girmeleri için yardım ettiğini düşünüyorum. Bu yüzden Neko'nun kurgu gereği biraz geç kalması gerektigini dusunuyorum ki Oda'da boyle dusunuyor olabilir ve bunu yolun uzak olmasina baglabilir. Bu filo boşuna oluşturulmadi dimi! Artik bir fightlarini gorelim ozellikle boyle zor durumdayken ve en buyuk party nin yapilmasi gerektigi icin.
Tabi bunlar olmayadabilir eli boş gozu yaş donerse de sasirmam.

İzo güçlü biri. Kınlardan biriydi sonuçta. Kikudan güçlüdür.
9 kın: Kinemon, Kanjuro, Raizo, Neko, İnu, Denjiro, Kawamatsu, Ashura, Kikunojo
İzo 9 kın değildir ama muhtemelen 9 kın kadar güçlüdür çünkü Beyazsakal'ın yanında durup sürekli savaşa girmiştir hatta genel manada savaş konusunda kınlardan daha tecrübelidir. İzo'nun herhangi bir şekilde haberi olduysa o da gelmeye çalışacaktır.

Neko eğer sonraki bölüm gelirse çok kötü olur wano ya gelmek için sıra bekliyorlar heralde bu yüzden savaşın ortalarına doğru geleceğini ve gelirkende yaninda bizim hasir sapka filosunuda getirecegini dusunuyorum. Bizim filo wano'nun girisine kadar gelebilir. Oraya kadar luffy'nin vivre card ini takip ederek ama wano ya giremez bu yuzden neko'nun bizimkilere Wano ya girmeleri için yardım ettiğini düşünüyorum. Bu yüzden Neko'nun kurgu gereği biraz geç kalması gerektigini dusunuyorum ki Oda'da boyle dusunuyor olabilir ve bunu yolun uzak olmasina baglabilir. Bu filo boşuna oluşturulmadi dimi! Artik bir fightlarini gorelim ozellikle boyle zor durumdayken ve en buyuk party nin yapilmasi gerektigi icin.
Tabi bunlar olmayadabilir eli boş gozu yaş donerse de sasirmam.
Evet bende şu büyük filoyu görmek istiyorum bunlar boşa kurulmadı herhalde. Ayrıca Yonkouların genel manada büyük bir filosu oluyor ve birlikte hareket ediyorlar bizim Luffy ben filo istemiyorum demiş olabilir ama bunların takip edip savaşa dahil olması gerekir. Neko ile filonun karşılaşma ihtimalini düşündüm de biraz saçma geliyor nedense hani tam dengi dengine karşılaşacaklar iki taraf birbirlerini dost mu düşman mı bilmeyecek falan filan

Üye silindi 1004

Malı arsayı satmış kendine Dressrosa'dan toprak almış. Değerinin çok altında kapatmış malum yaşananlardan sonra. Şimdi yazlık dikiyormuş kendine organik domates yetiştirecekmiş. Kedi de olsan insan da olsan bi noktadan sonra kafa götürmüyor azizim.

Malı arsayı satmış kendine Dressrosa'dan toprak almış. Değerinin çok altında kapatmış malum yaşananlardan sonra. Şimdi yazlık dikiyormuş kendine organik domates yetiştirecekmiş. Kedi de olsan insan da olsan bi noktadan sonra kafa götürmüyor azizim.
Zaten ille de ben gideyim Marcoyu çağırayım falan demesinden şüphelenmiştim. Birde gördü Marco'nun rahat yaşamını kendisini de özendi tabii garibim :)

Zaten ille de ben gideyim Marcoyu çağırayım falan demesinden şüphelenmiştim. Birde gördü Marco'nun rahat yaşamını kendisini de özendi tabii garibim :)
Marco"nun adasında arsa da çok. Minklere demiştir siz gidin ben gelcem. Oturmuştur çimlere yakmıştı cugarasını emekli hayatı yaşıyordur. Savaşta inu ölsün o zaman geri gelirim demiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık