Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nefertari Vivi

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 66.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 48 33.8%

• Kullanılan toplam oy
    142
Luffy ile yakıştıranlar olmuş ama Luffy onu kalben değil arkadaşlık anlamında seviyor diye tahmin ediyorum. Gerçi çöldeyken üzerine çıkıp ellerini bir sağa bir sola yatırıp tokatla beni demişliği de var aslında bilemedim. Luffy reis biraz haşin seviyor olabilir. Hancock fazla hanım hanım davranıyor ondan ilgisini çekmemiş olabilir.

Bunu ikinci kere söylüyorsun bir yakınlaştır bakayım Doffy sama hazretlerinde diş var mı ? Yok mu ? Ayrıca kapak çizimi yani istektir kesin... Onu baz alacaksan Croconun bir kadının sırrı diye de kapak resmî var :ehe:
Yok işte bazi dişleri yav. Siyah siyah çizilmiş olmayan yerler. Sende gördüğüm şeyleri olmamiş gibi davranmamı istiyon. :D

Fan isteği değil "Kapak hikayesi" yani manganın içinden. :D

Dayak arsızı Koffy fanı olmak da zor.:D Millete laf atmaya çalışıyorsun olmuyor sonra... :rolleyes:

ID de tüm 6. katı 2 sözüyle ayaklandıran adam Croc. Dof'dan böyle şeyler görelim sonra konuşuruz. ;)

Yok işte bazi dişleri yav. Siyah siyah çizilmiş olmayan yerler. Sende gördüğüm şeyleri olmamiş gibi davranmamı istiyon. :D

Dayak arsızı Koffy fanı olmak da zor.:D Millete laf atmaya çalışıyorsun olmuyor sonra... :rolleyes:

ID de tüm 6. katı 2 sözüyle ayaklandıran adam Croc. Dof'dan böyle şeyler görelim sonra konuşuruz. ;)

Ya gene bir takım seraplar görüyorsun sen ?

Şu videodaki sefilleri milletin önüne koyup Croc övecek kadar düştün mü :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık