Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    17
Değer. Şampiyonluk için gerekli. Bu sene şampiyon yüzde 50 Boston JT'nin performansına bağlı olarak. Holiday çok güzel oturdu, Portland Dame'den sonra bir şeyler koparma peşindeydi. Holiday çok güzel olacak Boston'da ama Rob'u özleyeceğim çok kral oyuncuydu. Biraz Fener gibi şampiyonluk için tüm tuşlara basıyorlar Denver tehlikesi devam etmezse 1. aday Boston bu sene. Asıl kafayı yedikleri JB'ye o süper sözleşmeyi teklif etmekti o adam tam bir çöp.

Değer. Şampiyonluk için gerekli. Bu sene şampiyon yüzde 50 Boston JT'nin performansına bağlı olarak. Holiday çok güzel oturdu, Portland Dame'den sonra bir şeyler koparma peşindeydi. Holiday çok güzel olacak Boston'da ama Rob'u özleyeceğim çok kral oyuncuydu. Biraz Fener gibi şampiyonluk için tüm tuşlara basıyorlar Denver tehlikesi devam etmezse 1. aday Boston bu sene. Asıl kafayı yedikleri JB'ye o süper sözleşmeyi teklif etmekti o adam tam bir çöp.
Salary Cap'ı falan deldi geçtiler. 1-2 sene içinde çöker gider takım. :D Ayrıca çok önemli 2 parçayı verdiler...

Salary Cap'ı falan deldi geçtiler. 1-2 sene içinde çöker gider takım. :D Ayrıca çok önemli 2 parçayı verdiler...
Haklısın hele o maaşı Jalen Brown gibi soluma gideceğime ölüme giderim diyen adama verdiler. Çok sinirliyim o adama da neyse. Rob çok iyiydi üzüldüm gitmesine ama Brogdon'a üzülmedim Miami maçı ve diğer Playoff maçlarında kötü performans gösteriyordu. Grant Williams'ın gitmesi çok iyi oldu. 6. adam konusunda biraz sıkıntı çekicekler Brogdon o yükü iyi çekiyordu. Holiday çok iyi oldu ama. Dış atışlarda çok yüksek yüzdeden devam edicek büyük ihtimal Celtics. Rob olmadan bu takas olsa çok aşırı worth olurdu ama şu an kötü sayılmaz. 1 takas hakkı daha az olsa çok güzel olabilirdi. Jrue büyük adam Milwaukee'ye gereken cevabı verip yüzüğünü takacaktır yiğidim. Celtics şampiyon yazdıracağız. Butler'ı da yüzüksüz uğurlarız umarım NBA'den.

Haklısın hele o maaşı Jalen Brown gibi soluma gideceğime ölüme giderim diyen adama verdiler. Çok sinirliyim o adama da neyse. Rob çok iyiydi üzüldüm gitmesine ama Brogdon'a üzülmedim Miami maçı ve diğer Playoff maçlarında kötü performans gösteriyordu. Grant Williams'ın gitmesi çok iyi oldu. 6. adam konusunda biraz sıkıntı çekicekler Brogdon o yükü iyi çekiyordu. Holiday çok iyi oldu ama. Dış atışlarda çok yüksek yüzdeden devam edicek büyük ihtimal Celtics. Rob olmadan bu takas olsa çok aşırı worth olurdu ama şu an kötü sayılmaz. 1 takas hakkı daha az olsa çok güzel olabilirdi. Jrue büyük adam Milwaukee'ye gereken cevabı verip yüzüğünü takacaktır yiğidim. Celtics şampiyon yazdıracağız. Butler'ı da yüzüksüz uğurlarız umarım NBA'den.
Şu adamın yüzük almasını niye istemiyorsun? :/

Boston kafayı yemiş.
Eğer Boston'ın başka takas ve transfer hamleleri varsa, bunlar büyük planın parçasıysa o zaman takas mantıklı. Robert müzmin sakat idi zaten. Ancak Brogdon + 2 tane 1. tur draft hakkı biraz abartı olmuş. Tamam Celtics yüksek kalibre play-off takımı olduğundan draft hakları çok kıymetli değil ama Jalen Brown gibi şehirde mutsuz birini göndererek daha çok şey alabilecekken 2 tane 1. tur draft hakkı + 2 tane çekirdek bench oyuncusu değer mi ? Jrue benim son 10 yıldaki en sevdiğim bir kaç oyuncudan biri ancak 33 yaşında ve sakatlıklarla arası kötü yani, Boston'ın başka hamleleri olacağını düşünüyorum.

Bence Jalen yollanıp, açılan bench derinliği geri doldurulup daha değerli draft hakları alınacaksa o zaman bu takas efsane bir takas olmuş olacak yok öyle değilse iş sıkıntı. Bu arada baktım da 2024 draft hakkı Warriors dan geliyormuş o yüzden çok kıymetli olmayacaktır. 2029 da unprotected mış. Böyle bakınca da takas mantıklı gelmeye başladı.

Kağıt üstünde kadrolara bakılınca

Celtics:
Jrue-Brown-Tatum-Porzingis-Al Horford. Vasat bench.

Phoenix:
Booker-Beal-Durant-Watanabe(değişebilir)-Nurkic. Vasat bench

Bucks:
Damien L.-Cam P.(değişebilir)-Giannis-Mid-B. Lopez. Çok iyi bir bench.

Lakers:
Dennis S.-Gabe V.-Austin R.-Lebron-Davis. Çok iyi bir bench.

Bence şu an bu 4 takım şampiyonluk adayı. Tabi bunları zorlayacak Clippers ve Denver var ama ben Clipper'ın sağlıklı kalacağını düşünmüyorum her zamanki gibi.

Denver'da çok kan kaybetti. Ama sezon başı ve kağıt üstü bakarsak bu 4 takım diğerlerinden çok önde.

Kağıt üstünde kadrolara bakılınca

Celtics:
Jrue-Brown-Tatum-Porzingis-Al Horford. Vasat bench.

Phoenix:
Booker-Beal-Durant-Watanabe(değişebilir)-Nurkic. Vasat bench

Bucks:
Damien L.-Cam P.(değişebilir)-Giannis-Mid-B. Lopez. Çok iyi bir bench.

Lakers:
Dennis S.-Gabe V.-Austin R.-Lebron-Davis. Çok iyi bir bench.

Bence şu an bu 4 takım şampiyonluk adayı. Tabi bunları zorlayacak Clippers ve Denver var ama ben Clipper'ın sağlıklı kalacağını düşünmüyorum her zamanki gibi.

Denver'da çok kan kaybetti. Ama sezon başı ve kağıt üstü bakarsak bu 4 takım diğerlerinden çok önde.
Kadrolara baktım,şampiyonluk adaylarımın sıralaması şu şekilde:
1)Bucks: %25
2)Boston: %20
3)Miami: %7
4)Phoenix:%15
5)Denver:%11
6)Golden:%8
7)Lakers:%7
8)Clippers%5
9)Diğer:%2

Torontoya gitmedi mi bu ?

----

Bu arada şampiyonluk adayları konuşulmuş, load management karşıtı yeni kurallar sebebiyle bence yaşlı yıldızlara ve/veya kronik sakatlıklara sahip yıldızlara sahip takımlar biraz daha sıkıntı yaşayacak. Bu isimlerin maç sayısından dolayı harcadıkları eforu belki de maç başına alınan dakikanın düşmesi ile kompanse etme yoluna gidilecek. O yüzden yaşlı ve/veya kronik sakat yıldızlara sahip takımların bench'i çok derin ve de iyi olmak zorunda ve ben şu anda açıkçası başa oynayan hiç bir takımın bench ini beğenmiyorum.

Bir de oyuncu transferleri ve takasları kadar konuşulmadı ancak geçen seneden beridir çok fazla kariyerli ve/veya parlak koç yer değiştirdi.

Udoka, Monty Williams, Nick Nurse, Mike Malone, Frank Vogel vs gibi hepsi 1 sezon öncesnden başka takımlara giden geçmişlerinde yüzük ya da sıkı play-off serileri olan koçlar yer değiştirdi.

Yani NBA için sadece ilk beşlere bakarak kim kazanır tahmini yapmak biraz güç çünkü çok fazla yeni kural geldi çok fazla itibarlı koç takım değiştirdi.

Yani bir kaç doğru eklemeler ile hamleler ile bir kaç yıldır konferanslarında hep orta sıralarda gezinen takımlar (Clippers, Pacers, Cavs, Kings, Hornets vs vs ) bu sene çıkış yapabilecek ekipler olabilirler. Ayrıca bence Warriors'ın üstünü çizmek için çok erken... Denver'ın da keza öyle hatta bence Grizzlies'de hala bu mücadelenin içinde bir takım tamam 25 maç Morant yok ancak çok iyi eklentiler yaptılar takıma bunu kompanse edebilmek için ve Morant haricinde zaten Jackson ve Bane gibi iki harika oyuncusu var. Koçları da kalbur üstü...

Doğru bir kaç hamle gelmesi halinde Heat'de bu muhabbetin taa içinde bir takım. Bence Bucks, Celtics, Lakers, Suns diye polarize etmemek lazım. Kaldı ki ben Suns'dan bir cacık olacağına inanmıyorum.

Bu sene Pacers'ı destekleyeceğim omurgasını şu an için en sevdiğim takım olabilir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık