Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    17
çok kötü maçtı. körler ve topallar birbirini ağırladı resmen ama o son neydi öyle ya... nadiren basketbol maçı izlediğim için de olabilir ama böyle bir son izlememiştim. aa ne oldu ya öyle son 3 saniyede.

Son düzenleme:
Boston iyi olduğu için kazanmadı, daha az kötü olduğu için kazandı. Şans da etkili. Son maç Miami alır bence.

bu ne kadar kötü bir maç ya. gözlerini kapatarak şut atsalar daha fazla isabet bulurlardı. spikerlerin dediği gibi aman aman bir savunma da yok ortada.

kim çıkarsa çıksın, denver enerjisi ile vurur doğu temsilcisine. umarım.
Normal görüyorum Play-offlarda zaten sayı yüzdeleri düşer genel olarak. Bence Miami ona rağmen güzel 3lük yüzdesiyle oynadı fena değillerdi, ama daha önce de yazdığım gibi o kadar hakkında iyi yorumlar yapılan jimmy butler iki dakika kendini gösterip maçı aldıramadı ve tarihte bir ilki kötü anlamda yaşamaya aşırı yakın, hak ediyor da seri boyunca kendini göstermedi, hele bu son 3 maç hayalet bildiğin son periyotta 2 top alıp faul aldı mecburi çünkü denese atamaz, onlar da yetmedi. Derrick White çok güzel takip etmiş bu arada topu oyunu başlattıktan sonra. 7. maçı izlemek çok keyifli olucak. Boston çıkarsa Denver'ın karşısına onlara şans verebilirim ama tabi Denver favori.

Olası bir Denver Celtics eşleşmesinde de Celtics açısından kader adamı Tatum'dur bana göre eğer zirve performans yaparsa Dennver'a karşı dik durabilirler belki de elerler çünkü çok kaliteli bi oyuncu ama bir o kadar tutarsız, final ağırlığıyla oynarsa beklendiği gibi Denver süpürmesi, ya da Denver galibiyeti o kadar kolay olmayabilir, belki hiç olmayabilir.

boston ilk periyodda 10'da 0 üçlük attı. 2 sayı atışında ise 13'te 6 isabet buldu.
miami ilk periyodda 7'de 2 üçlük attı. 2 sayı atışında ise 17'de 8 isabet buldu.

doğu konferansı finalinin 7. maçının kalitesine bakar mısınız?

boston'ın seriyi 3-0'dan 3-3'e nasıl getirdiğini merak ediyorum sadece. çok kötüler. bir önceki maçta da çok kötülerdi. finale çıktılar diyelim, süpürgeyle kovalar jokic bunları.

boston ilk periyodda 10'da 0 üçlük attı. 2 sayı atışında ise 13'te 6 isabet buldu.
miami ilk periyodda 7'de 2 üçlük attı. 2 sayı atışında ise 17'de 8 isabet buldu.

doğu konferansı finalinin 7. maçının kalitesine bakar mısınız?
Adamlar geberiyorlardır yorgunluktan, bir de dediğin gibi serinin kaderinin belirlendiği maçtı. Normal böyle yüzdeler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık