Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    17
Nuggets bu işi bitirmiştir diyebiliriz. Lebron seri boyunca ağır zarar verdi takımına. Çağın adı Joker... :)

Lebron seri boyunca ağır zarar verdi takımına.
Ağır zarar demezdim . Ancak şu bir gerçek, Anthony Davis, Batman play-off boyunca ve Anthony Davis, Batman olduğunda çok istikrarsız. LBJ de bir kaç maç patlaması hariç istikrarlı bir şekilde Batman olamıyor artık.

Büyük tecrübe, hala seriyi çevirebilirler ancak Murray + Jokic ikilisi sağlıklı oldukça oldukça zor olacak. LBJ'nin 1. maçta,son saniyelerde atabileceği Turnikeyi atamaması gene klasik bir LBJ choke anıydı. Silkelenmesi lazım.

O değil de, Miami'ye helal olsun ya.

Ağır zarar demezdim .
Elbette 38 yaşında olmasına rağmen hala AD'ye göre bir istikrarı var ama ben daha çok yaptığı seçimleri beğenmedim. Jokic karşısında kendine yere attığı pozisyon, Reaves ısınmışken boşa harcadığı clutch şansları, 1 sayının bile önemli olduğu seride boş turnikeyi kaçırması büyük soru işareti. Yetenekleri ve fiziğinden çok verdiği kararlar takımına zarar veriyor bence. Yoksa hala zirve oyunculardan birisi.

Ağır zarar demezdim . Ancak şu bir gerçek, Anthony Davis, Batman play-off boyunca ve Anthony Davis, Batman olduğunda çok istikrarsız. LBJ de bir kaç maç patlaması hariç istikrarlı bir şekilde Batman olamıyor artık.

Büyük tecrübe, hala seriyi çevirebilirler ancak Murray + Jokic ikilisi sağlıklı oldukça oldukça zor olacak. LBJ'nin 1. maçta,son saniyelerde atabileceği Turnikeyi atamaması gene klasik bir LBJ choke anıydı. Silkelenmesi lazım.

O değil de, Miami'ye helal olsun ya.
Denver'in rakım avantajı bayağı etkili. Ben Los Angeles'taki maçları görmeden paçaları sıvamazdım. Denver bir maç çalabilirse deplasmandan bu iş biter.

jokic hileli karakterler gibi.Rakip için çok sinir bozucu oyuncu.Topu kaldırıp havaya atıyor saçmaladı diyorsun gidip giriyor.Sıkıştırma getiriyorsun 4 takım arkadaşından en iyi opsiyon hangisiyse ona topu ulaştırıyor.Sıkıştırma getirmiyosun savunan adamı sırtına alıp içeri getiriyor ya hook atıyor ya geri çeklilip atıyor ya da bir fake yapıp içeri bırakıyor.Bir de üzerine Murray prime Curry gibi şut atmaya başladı.Rahat şamiyon olurlar diyeceğim ama Miami gibi bir vaka var 96 chicago yu getir o bile garanti değil şuan Miami ye karşı.

96 chicago yu getir o bile garanti değil şuan Miami ye karşı.
Miami, harika bir iş çıkarıyor ve Miami Kültürü (Riley / Spoelstra ikilisi + Butler) var oldukça gerçekten her türlü başı yaran ummadık bir taş olmaya devam edeceklerdir.

Ama 96 Bulls da değil şimdi :D :D Şu an Play-Offlarda o seviyenin yanından dahi geçen bir takım yok. Miami için biraz "Yükselen ben değilim alçalan duvarlar" durumu da var. Bunu da görmek gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık