Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Oraya girmiyorum bile zaten mutant gibi tipin var karşında profesyonel nba oyuncuları var adamlara 8 yaşında çocuk muamelesi yapıyorsun bir de üstüne üçlük atma o kadar da değil artık:)
Orlando Shaq’a 2013 Lebron vucudu verirsen ne olur sorusunun cevabi bu adam. Bucks turu gecerse Miami ve batida kalan takimlarin bu adami birak durdurmayi, yavaslatabilecek bir oyuncusu bile yok. Her mac 50 sayi gibi sacma sapan bir istatistik gorebiliriz finallerde.

40 sayı 20 ribaund nedir hayvan herif...Bu tarihi performansa rağmen maçı kaybetmesinin tek sebebi Tatum bu maç evinden atsa gene sokardı.Salladığı girdi.Kaybedene yazık olacak bu seriden çıkan takım şampiyonluk favorim olur.

Giannis tam bir kaido. Öteki tarafta ise Zoro var şansına :(
Boston alır seriyi
Boston’un bu kadar direnmesini beklemiyordum. Seriyi alabilmeleri icin Tatum ya da Brown ikilisinin ekstra performans vermesi lazim ama. Giannis denen hirs kupu 50 sayiya gider sonraki mac bu gidisle.
Su da onemli: seriyi Bucks alirsa Heat’in de GSW’nin de Giannis’i durdurma sansi yok. Boston ama Heat tarafindan durdurulabilecek bir takim.

Boston’un bu kadar direnmesini beklemiyordum. Seriyi alabilmeleri icin Tatum ya da Brown ikilisinin ekstra performans vermesi lazim ama. Giannis denen hirs kupu 50 sayiya gider sonraki mac bu gidisle.
Su da onemli: seriyi Bucks alirsa Heat’in de GSW’nin de Giannis’i durdurma sansi yok. Boston ama Heat tarafindan durdurulabilecek bir takim.
Khris dönerse şampiyon olurlar net bir şekilde.
Boston da Brown,smart,horford üçlüsünden 2si çalışsa iş yapıyor tatumla beraber.
Öteki tarafta bucksun 2. Adamı bile işlemiyor neredeyse. Lopez çıkartıp 20 sallarsa geçerler turu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık