Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    15
Klay ve Durant'in durumu çok kritik. Oynamamaları ihtimali daha yüksek gibi duruyor. Looney ve Igoudala da malum, hatta Curry bile en son gripti :) Gazi State Warriors. Son maçı iyi çaldılar ama işler hiç iyi gözükmüyor GSW için. Bu halleriyle hücumda çok rahat kitliyor Raptors onları sadece Curry'e odaklanarak. Hücumda G.State savunmasına çok fena toslayıp psikolojik olarak oyundan düşmeseler her türlü alırlardı önceki maçı. Şu durumda da diğer maçı almaları daha yüksek ihtimal duruyor. Ama Klay veya Durant'ten en azından birisinin oynaması dengeleri tekrar değiştirir tabi.

Hadi ya yazan olmuş mu, görmedim :) Çoğunluk zaten Curry'yi Magic Johnson ardından gelmiş geçmiş en iyi ikinci görüyor bildiğim kadarıyla. Çoğunluk değilse de hatırı sayılır bi kitle diyelim. Ve katılıyorum, oyuna yaptığı etki inanılmaz. Ara sıra özgüven sorunları yaşamış olmasa en iyi olmasının da önünde bir şey duramazdı.
Adamın sıkıntısı oyunu diğer yıldızlar gibi taşımaması.Durant,Harden,Kawhi,Lebron tek başına oynuyor gibi gözüküyor.Belkide yediği inanılmaz savunma yüzündendir bilemiyorum.

Bu arada bende güncel top 10 yıldızı sorayım :D Bana göre
1.Lebron(Evet hala öyle)
2.Curry(Topsuz alanda etkisi yüzünden)
3.Durant(Herşey var bu adamda.İçeri girme şut boy blok.Lebrondan iyi skorer fakat oyun görüşü onun kadar iyi değil)
4.Kawhi(Mükemmel bir adam.Defansta 1 numara ofansif olarakta çok iyi)
5.Harden(Playoffta biraz daha iyi olsa belki 1e koyardım bu sene büyük oynadı.En güçlü ofans bu adamda)
6.Giannis(Şutu yok yaw.Şut olsa oof of.)
7.Anthony Davis(İsteksiz buda biraz.Pelicansın yapılanmasından mıdır bilmiyorum takımı tek başına taşıyamıyor.)
Bu 7li özel ayrı not olarak yazayım dedim :D
8.Jokic(Çok efektif,iyi bir gardla şampiyonluğa oynatır.)
9.Paul George(Kawhinin bi alt sürümü)
10.Embild(Hayvan bu herif.Düz uzunlar arasında en sevdiğim)
11.Westbrook(Ah ulan beyinsel sıkıntın olmasa ilk 3tesin gözümde)
12.Kyrie(Bu arkadaşında beyinsel sıkıntıları var.Yoksa çok parlak oyuncu)

Adamın sıkıntısı oyunu diğer yıldızlar gibi taşımaması.Durant,Harden,Kawhi,Lebron tek başına oynuyor gibi gözüküyor.Belkide yediği inanılmaz savunma yüzündendir bilemiyorum.

Bu arada bende güncel top 10 yıldızı sorayım :D Bana göre
1.Lebron(Evet hala öyle)
2.Curry(Topsuz alanda etkisi yüzünden)
3.Durant(Herşey var bu adamda.İçeri girme şut boy blok.Lebrondan iyi skorer fakat oyun görüşü onun kadar iyi değil)
4.Kawhi(Mükemmel bir adam.Defansta 1 numara ofansif olarakta çok iyi)
5.Harden(Playoffta biraz daha iyi olsa belki 1e koyardım bu sene büyük oynadı.En güçlü ofans bu adamda)
6.Giannis(Şutu yok yaw.Şut olsa oof of.)
7.Anthony Davis(İsteksiz buda biraz.Pelicansın yapılanmasından mıdır bilmiyorum takımı tek başına taşıyamıyor.)
Bu 7li özel ayrı not olarak yazayım dedim :D
8.Jokic(Çok efektif,iyi bir gardla şampiyonluğa oynatır.)
9.Paul George(Kawhinin bi alt sürümü)
10.Embild(Hayvan bu herif.Düz uzunlar arasında en sevdiğim)
11.Westbrook(Ah ulan beyinsel sıkıntın olmasa ilk 3tesin gözümde)
12.Kyrie(Bu arkadaşında beyinsel sıkıntıları var.Yoksa çok parlak oyuncu)
Aynen bugüne kadar gördüğümüz süper yıldızlardan çok farklı bi tarzı olduğu için insanlar sınıflandırmada da sıkıntı çekiyor. Aslında tek başına takımı gayet taşıyor. Geçmişte de pek çok kez yaptı. Ama üstte dediğim gibi ara sıra alevlenen bi özgüven sıkıntısı var, baskı arttıkça meydana çıkabiliyor ve şutlarını kaçırmaya, sinmeye başlıyor maalesef. Bu yüzden hiç Finaller Mvp'si yok.

Ben de yazayım madem :)
Lebron
Durant
Kawhi
Curry
Harden
Giannis
..gerisini sınıflandırmada zorlandım o yüzden bırakıyorum. Mesela Embiid bence Jokic'ten iyi oyuncu ama şu an tam olarak bunu gösterdi diyemeyiz falan. Zamanla sivrilenler olacaktır üsttekilerin yanına.

Aynen bugüne kadar gördüğümüz süper yıldızlardan çok farklı bi tarzı olduğu için insanlar sınıflandırmada da sıkıntı çekiyor. Aslında tek başına takımı gayet taşıyor. Geçmişte de pek çok kez yaptı. Ama üstte dediğim gibi ara sıra alevlenen bi özgüven sıkıntısı var, baskı arttıkça meydana çıkabiliyor ve şutlarını kaçırmaya, sinmeye başlıyor maalesef. Bu yüzden hiç Finaller Mvp'si yok.

Ben de yazayım madem :)
Lebron
Durant
Kawhi
Curry
Harden
Giannis
..gerisini sınıflandırmada zorlandım o yüzden bırakıyorum. Mesela Embiid bence Jokic'ten iyi oyuncu ama şu an tam olarak bunu gösterdi diyemeyiz falan. Zamanla sivrilenler olacaktır üsttekilerin yanına.
Lebron demeyin artık lütfen. :(

Lebron'la sorunum yok ya, sıkıntı fanlarında.
Hadi ya fanlarına pek denk gelmiyorum ben zaten yaş olarak biraz küçük kalırlar tahminim. Bizim nesilden anca Kobe fanı çıkar. Sitede de görüyoruz kendileri oldukça ateşli :D Game of Zones'da da işleniyor hatta ateşli Kobe fanları :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık