Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    14
İşte aynısını Houston da yapabilir yapmalı yoksa 7 maçlık seride Gswyi yenemezler Gswnin kaliteli parçası daha fazla bu açığı kapatmaları için ekstra oynamalılar.
Amaniden'in de dediği gibi tuğla atmasalar hatta üçlüklerde hakemler faul çalmayı tercih etseler yine yenerlerdi. Ki az kalmıştı da. Bence Kerr hamle yapmazsa bu gidişatla Houston alır. Golden State'in o kaliteli parçaları hem istikrarsız hem de Houston onları kendi düzenlerine çektiği için verimsizleşiyor.

Dün tuğla atmasalar alırlardı rahat. GSW'nin top kayıpları çoktu.
Amaniden'in de dediği gibi tuğla atmasalar hatta üçlüklerde hakemler faul çalmayı tercih etseler yine yenerlerdi. Ki az kalmıştı da. Bence Kerr hamle yapmazsa bu gidişatla Houston alır. Golden State'in o kaliteli parçaları hem istikrarsız hem de Houston onları kendi düzenlerine çektiği için verimsizleşiyor.
Maç Houston’un istediği gibi oynandı ama dediğiniz gibi güzel tuğla attılar. Her maç istedikleri oyuna çekemezler o zaman ne yapacaklar? Dediğim noktaya geliyor ekstra oynamak. Bana şunu diyorsanız her maç bu maçın kopyası olur Houston’a hayırlı olsun o zaman turu geçti.

Houston ağlayacağına sezon içersinde beleşe kazandıkları maçlara saysınlar. Sezon içersinde Harden için çalına aptal aptal fauller yüzünden az maç kazanmadılar. Ayrıyeten 1 pozisyon dışında hiç birinde faul de yoktu.

Maç Houston’un istediği gibi oynandı ama dediğiniz gibi güzel tuğla attılar. Her maç istedikleri oyuna çekemezler o zaman ne yapacaklar? Dediğim noktaya geliyor ekstra oynamak. Bana şunu diyorsanız her maç bu maçın kopyası olur Houston’a hayırlı olsun o zaman turu geçti.
Açıkçası Kaan Kural da demiş Kerr'ün potansiyel hamleleri var diye ama ben göremiyorum sanırım. Houston savunmada sürekli switch yapıyor bu yüzden GS pas trafiği tıkanıyor. He bunun dezavantajı ne, bire birde kötü eşleşmeler verebiliyorsun. Yani Durant iso ftw. Tıpkı kendi oynadıkları oyun gibi oynamak zorunda bırakıyor seni. Mismatch yakala ve izolasyon oyna. Pas trafiğine devam da edemiyorlar gördük, adamlar top kaybı rekoruna gidiyordu. Ben işte bu açmazdan nasıl çıkabiliyormuş Kerr anlamıyorum. Bazılarının dediği gibi -mesela İsmail Şenol yazmış, gördüm- bu şekilde oynanan oyunda da GS avantajlı. Switch dolayısıyla çember savunması zayıf kalıyor ve mismatch dezavantajına karşı elinde çok formda bi Durant var diyorlar. Ben katılmıyorum ama işte durum bu :)

Hafızam pek iyi değildir ama geçtiğimiz playofflarda da GS benzer durumlara düşmüştü ve Houston'ın istediği şekilde oynamayı kabullenmişlerdi diye hatırlıyorum. Genel olarak oyunu dikte eden bi karakterleri yok zaten bu takımın. Rahat karakterleriyle paralel, karşıdaki takım ne oynuyorsa ona uyum sağlayıp kendi oyunlarında yenmeye gidiyorlar. Ve ben o Durant eksenli Golden State'i izlemeyi hiç sevmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık