Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    13
Giannis hayvan gibi muhteşem bir sezon geçirdi, belki Mvp de olacak ama ilk gerçek sınavı bu eşleşme. Boston gibi harika bi savunma takımına karşı ne yapacak bakalım ben de çok merak ediyorum. Ligin en iyi birkaç oyuncusundan biri olduğunu ispatlamak için bu sınavı verse iyi olur.
Çok iyi savunuyorlar cidden. Buck amatör takım gibi kaldı. Gerçi şimdi açıldılar. Go Buck! :oleyo2:

Çok iyi savunuyorlar cidden. Buck amatör takım gibi kaldı. Gerçi şimdi açıldılar. Go Buck! :oleyo2:
Savunmada farklarını acayip ortaya koyuyorlar. Greek Freak bildiğin duvara çarptı ya :D Hele o Baynes! Nasıl bir hayvandır, yerinden kımıldatamıyor Antetokounmpo. Görünen o ki Stevens hocam bu seride yine farkını ortaya koyacak. Celtics-Raptors mı geliyooor?(evet çok erken oldu bu)

Ahahah Ersan yine her zamanki gibi en çok hücum faul alan oyuncuydu bu sezon ama bunu başarırken 6 kez burnunu kırmış. En son artık kemik yapısının değişmesinden iphone'unun face id'si çalışmamaya başlamış :D Suratı başkalaşım geçirmiş hücum faul aşkına. Koçum benim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 14)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık